Skocz do zawartości

czemu w 100 klatce wszystko znika


wenus525

Rekomendowane odpowiedzi

mam mały problem tworze particle i w 100 klatce mi cząteczki znikają nie wiem dlaczego podobnie dzieje się z reakcjami liczy reakcje ale w 100 klatce już koniec i dalej już mi nie chce liczyć oczywiście ustawiłem iż moja animacja ma więcej niż 100 klatek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

małe pytanko jak moge ustawić żeby raactor obliczał dla więcej niż 100 klatek i prawda z tym display unit ustawiłem ładnie life time ale display unit co to właściwie jest ??? chodzi o to że po wyświetleniu jakiejś ilości cząteczek wszystkie później znikaja??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe pytanko jak moge ustawić żeby raactor obliczał dla więcej niż 100 klatek i prawda z tym display unit ustawiłem ładnie life time ale display unit co to właściwie jest ??? chodzi o to że po wyświetleniu jakiejś ilości cząteczek wszystkie później znikaja??

 

Jeśli chodzi o reactora to pisałem Ci, we właściwościach reactora w zakładce Preview&Animation ustaw "end frame" na tyle ile potrzebujesz.

 

 

Jeśli chodzi o particle to chodzi o wyświetlanie cząstek do (until) określonej parametrem klatki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności