Skocz do zawartości

Nowa kompresja ?


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie :

 

Osobiscie mam za malo ramulca zeby to dobrze przetestowac, program robi u mnie gigantycznego swapa, dlatego czas u mnie rosnie w nieskonczonosc. Duzo osob zaklina sie ze to dziala u mnie za dlugo (czekalem 5min) i wylaczylem.

 

http://amnezja.org/modules.php?name=News&file=article&sid=10248

 

download :

http://www.icpnet.pl/~tomekpawlak/kgb/pl/download.php

 

Wydaje mi sie ze nie ma tam zadnego wirusa etc przynajmniej u mnie nic nie wyskoczylo, a ostroznosci nigdy za wiele. Dodam tylko ze program napisal polak.

 

wrzucam scrina z officem 500 mb spakowanym do 1,4 mb ;) niestety nie moge podac tu do niego linka bo bym dostal +b ;)

 

 

co wy na to ? :) jezeli ktos ma ochote przetestowac i powrzucac kilka scrinow bylo by milo. Acha i chyba nie ma sensu probowac kompresowac cos co jest skompresowane : mp3, jpg, etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Do spakowania wybrałem folder gry w którym jest po trochu wszystkiego

hm...

...na chwile obecną nie jest on u mnie stabilny i wywala sie w trakcie.

Szybki też nie jest na pewno :| prawie 5 godzin na spakowanie 322 MB no nie wiem liczy tylko 1 rdzeniem mieląc nim jednak na max. Wykozystanie ramu na poziomie 800-850 MB widzę że to zależy od wielkosci obrabianego pliku i stopnia kompresji hm...może więc do maxymalnej kompresji opuszcze maxa i kilka innych aplikacj żeby miał cały ram do dyspozycji em takale nie teraz.

Na najwyżeszej kompresji wymieka i wiesza sie niemal natychmiast...później sprawdze bez równoległej pracy w maxie.

 

Na bardzo dobrej proces ruszył i jest stabilny zobaczymy wynik...

rar skończył juz dawno na 178 MB (1min 27sec)...

...okrozeznanie masie tak przerywam proces na 75% po 2 godz 57 min mając archiwum wielkości 117,8 MB.

Jak dla mnie to jest dobry paker pod kilkoma warunkami:

- Nudzi ci sie i nie wiesz co ze soba zrobić

- Wybywasz na wakacje nie wyłanczasz kompa

- Masz szafe procesorów i zawsze marzyłes żeby je jakoś wypróbować

- Nie potrzebujesz plików które pakujesz

- masz łoncze po zwykłym kablu, na zwykłym modemie w znanej polskiej sieci telefonicznej ;) i chcesz cos wysłać kolegom z za oceanu

- kompresujesz pliki pisane przez MS ;) niektórzy wiedzą co pisze bo znają lepiej ich produkty.

 

Kompletna pomyłka moim skromnym zdaniem

Gdzie tu logika, w czasie rozpakowywania instalki z płyty, mozna by majac łącze dsl co jest doś powszechne chciałem zauważyć pobrać to kilka razy ze strony prodycenta nie mielac kompem pół dnia i mając go do dyspozycji. Genialna prostota kompresji MP3 polega na bezpośredniej dostępności danych.

CZY KTOŚ JESZCZE PAMIENTA ZNACZENIE SŁOWA OPTYMALNY

Ej z jakiej płyty istalka, trzeba w laptopach na nowo flopy zakładać...

...no bo naj mniejszy cd ma chyba 190 mb - pytanie czy użytkownikowi nie zabraknie zasobów by to rozpakować.

Mamo wysyłam ci zdjecia ze ślubu a ale masz przecież jeszcze to stare pentium 75 wiesz co to wezme je ze sobą jadac na swięta bedzie 2 razy szybciej i pewniej.

Tato kupiłem samochód ma 40 000 koni mechanicznych ale nie przyjade bo najpierw pali gumy a później nawija aswalt na oś.

Ludziska to jest fajny projekt ale akademicki !!

włożyć go można tylko miedzy książki tuz obok dyplomu i smiać sie z tego za lat 10.

 

Przykre to ale w przyrodzie nie ma nic za darmo i tu nikt fizyki nie przeskoczył, mp3 jak wiecie tez bazuje na progu słyszalnosci przeciętnego zjadacza chleba i opcina info więc defakto przełom to był tylko w mysleniu - optymalizacja i tyle.

OK kończe i wracam do modelowania sceny chce wreszcie zamknąc tego wipa.

Kurcze szkoda dobrze sie zapowiadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności