Skocz do zawartości

Scena 3D: Stary stuff


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pomyślałem sobie, że wrzucę część starych pracek co by ruchu narobić ;-) Niektóre z nich powstały długo zanim neta miałem i przychodziło mi do głowy żeby je gdzieś wystawiać, zasadniczo raz tylko jeden je dałem na jednym forum na necie. Wrzucam jako ciekawostkę, niż żeby się chwalić // ich ewentualny czas "lansu" minął bezpowrotnie.

Ogólnie w 3dsmax siedzę teoretycznie długo, jednakże miałem na prawdę sporą dziurę w tej historii gdzie zajmowałem się hmm.. no mniejsza czym się zajmowałem ;-) Dzięki temu mam traumę, że zmarnowałem kupę cennego czasu.. Zasadniczo wrociłem do takiego tęższego siedzenia niedawno // kiedyś się wypluwało pracki w tempie expresowym :] . Pracki były robione na różnych sprzętach od : 486DX4 100 z 8, a później 24 ramu + s3 trio , do p3 550 z 196 pamięci + gf2 mx200

 

Pozdrawiam i zapraszam w podróż ;-) http://www.from.okay.pl/grp/s/

 

ps. Proszę nie zwracać uwagi na samą stronę, była odtegowana na szybko.

 

pps Panna na końcu jest niedokończona zasadniczo, ale jako że wątpię zebym do niej wrócił uważam ze nie narusza reguł działu ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jak na 2001 i 2002 rok to troche lipa=) chyba duzo cie ominelo w tej przerwie

od poprawnego modelowania, poprzez texturowanie, na oswietleniu sceny zakonczywszy, nie chce byc brutalny ale tego typu prace conawyzej wzbudzaj usmiech na twarzy;)) no ale zawsze mozna cos zrobic lepszego nie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności