Skocz do zawartości

Flash-HTML-przyciski


zm-zm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie ponieważ robie strone w HTML i nie wiem jak zrobić aby przyciski ( zwykłe hrefy) zmienić na przyciski z flesha, jak to wstawić. I nie wiem jeszcze jak przesówać te przyciski np. żeby były z lewej w kąkretnym miejscu. A jak już jesteśmy przy stronach gdzie można zamieścić stronke prywatną na serwerze bezpłtnym. (jakie sa darmowe serwery?). Za odpowiedzi dzieki z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przyciski musisz umiescic we flashu i tam nadawac im docelowy url. Nie da sie zrobic hrefa.

 

jak przesówać te przyciski np. żeby były z lewej w kąkretnym miejscu
Kwestia sformatowania strony, tabel, marginesow itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mozesz :)

 

Daloby sie, gdyby dhtml umozliwial umieszanie warstw powyzej flasha, ale flash osadza sie na najwyzszej warstwie (div).

 

Przycisk musi byc wewnatrz pliku zm.swf. Czy to jest problem? Dodanie przycisku we flashu to 15 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm coś mi się nie trzyma kupy.. jakie znaczenie ma to czy robisz odnośnik w htmlu czy we flashu, jeżeli robisz flashowe przyciski. Jeżeli robisz przyciski we flashu to zrób w nim linki. To logiczne. Wg. albo coś ściemniasz, albo za przeproszeniem zleceniodawca jest debilem. Nie słyszałem głupszego założenia w zleceniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by to miało pomóc to da się przekazać w html'u link do flasha ale wymaga to odpowiedniego oprogramowania w ActionScripcie

 

kod HTML:

 

gdzie link to przekazywany parametr z adresem url a cel to html'owski target

 

Jeśli ktos jest zainteresowany kodem ActionScript do tego przykładu to moge podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności