Skocz do zawartości

[Architektura]- Projekt domu "Scotland House"


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt chaty dla pracowników biura architektonicznego i całej tej zgraji. Lokalizacja East Lothian Szkocja.... Póki com.. gołe ściany stan surowy nawet na parterze podłogi nie ma, szyb nie ma(całość będzie oszklona na górze)...jednym słowem czysta bryła....ale interesuje mnie wasza opinia zanim to zaczne wykańczać.. PS: Jestem dopiero w drugiej klasie liceum więc o architekturze niewiele wiem i sposobach budowania.....Ten projekt to taka pełna fantazja no i nieskończone fundusze ;DDD.....

http://img47.imageshack.us/my.php?image=scotlandhouse0011gs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no nie no ja jestem pod wrazeniem... moze nie tyle samego projektu..

 

ale 2 klasa... hm... umnie na roku robi sie gorsze projekty :D wiec jak dlamnie to dobry start!! :D

 

chce zobaczyc efekt koncowy :D powodzenia

 

ps wrzuc jakis wiekszy rzut bo tam malo widac.. co do bryly to przynajmniej bedzie pewnie stac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa.. druga klasa liceum.. no sory, nie doczytałem. Jeżeli tak to powiem Ci, że też u mnie na wydziale takie się trafiają.

Dobry start, ale radzę poczytać trochę o współczesnej architekturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze sie bierzesz za myslenie przed studiami :) widac ze jeszcze nie jestes skarony przez wizje prowadzacych.. jeszcze sie to nie dokonca kupy czyma ale interesujace jest.. zaprenumeruj sobie jakies A&B albo architekture murator.. poszukaj jakis inspiracji na necie...a drugiej liceum to ty nie powinienes chodzic na imprezy z golymi panienkami ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby ażur który w idei jest czymś lekkim ale jednak ciężkie i przysadziste.

Chwalebne jest to że projkt drugoklasisty ale winno się już teraz wytykać złe rzeczy abyś waść nie nabrał złych przyzwycajeń (takie nabierzsz na studich :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki.....pomyśle jeszcze nad czymś lżejszym(jakiś nowy project)..... bo tego już nie zmienie... ale i tak spróbuje dokończyć...i umeblować wnętrza.....Ale tak jak napisał nitoprek bo własnei o tym myslałem ;D żeby to stało do cholery przynajmniej ;DDDDDDDDDD żeby mieć tą pewność.. a ze statyki to póki co cienki jestem ;D więc robiłem tak na wyczucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności