Skocz do zawartości

Postać 3D: Człowiek


Waldx

Rekomendowane odpowiedzi

Ten model wzorowałem na podstawie tuturiala, to są narazie moje początki w modelowamiu postaci. Moim zdaniem trzeba go jeszcze poprawić, i niebardzo wiem jak zrobić włosy. Udzielcie mi paru rad co do modelowania postaci i co sądzicie o moim modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak na początek to nie jest źle. Oczywiście dobrze też niejest. Postać lepiej prezentuje sie w ubraniu niż be niego. Jest wiele błędów antomicznych... np. pierśi (kto mnie zna to wie że bardzo jestem wyczulony na tym punkcie). No i przedewszystkim głowa. Jest tak jaby troche alienowata. tu masz linka do dzału tutoriali z dobrej strony poświęconej właśnie modelowaniu http://www.subdivisionmodeling.com/forums/forumdisplay.php?f=3 strona jest po angielsku ale sądze że z wideo tutoriali mżna sie dużo nauczyć nawet jeśli sie nie zna dobrze języka.

A tu masz linka do dobrej strony z referencjami http://www.fineart.sk/

Reszte znajdzesz w naszym dziale z tutorialami.

 

No to teraz tylko czekam na dalszą prace z twojej strony. I życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm niech zgadne tutek z Joen of Arc to widać ja osobiście też go robiłem i to był mój pierwszy tutek i praca ale odszedłem od niego i z aczołem robić własny model bazujac na wskazówkach z tego tutka :) co do wad za chuda wygląda jak patyczek koniecnie popatrz na fotki jakieś referencyjne. podobaja mi sie plecy choć niesą doskonałe :p popatrz na fotki i popraw Anatomie :) co do włosów to w tutku masz jak posługiwać sieshag hairem :p poczytaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe jast dobrze.

Proporcje nie z tego świata. Kobita ma krocze jak nie powiem kto :-)))

 

Na mój gust powinieneś zmniejszyć(przeskalować) od pośladków w dół i głowę. Piersie też nie za ciekawe.

 

Już 5 raz widzę kobitkę z tego tutoriala i każdy, model wygląda dokładnie tak samo hu... wniosek z tego taki że są słe referencje.

 

kip Łorking maj frend. Jest jeszcze szansa że da się ten model odratować. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na poczatek to jest bardzo dobrze,

jesli chodzi o pancerz to tradycyjnie jest jak z tutak-do bani, najchetniej pogonilbym czasem grafikow do muzeum zeby sie przyjzeli jak przez wieki doprowadzono te pancerze do doskonalosci, i co musi gdzie byc i jak wygladac zeby anatomia czlowieka sie w tym nie popsula,

dokladnei te same bledy sa w tutku JoanDarc

 

szczegoly odnosnie pancerzy i ich noszenia na gg, to nie jest serwis militarny dla uzytkownikow zlomu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności