Skocz do zawartości

Scena 3D: komnata


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skrzynia plywa, cienia nie rzuca, mapa na podlodze rozmazana, przydalaby sie teksturka na scianie w tle (te luki)

 

jak na poltora miesiaca calkiem niezle :)

 

przydaloby sie wypelnic scene czyms, za pusto sie wydaje, jedna skrzynia w takiej duzej komnacie i nic poza tym to dziwnie wyglada

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak rendering w OpenGL.... A tak poważnie nieźle jak na tak krótki okres znajomosci z programem 3D. Ale nastepne prace powinny być już lepsze. Proponuję zacząć od małych testów (Ta sam skrzynia z lepszymi teksturami i monetami, inne podłoże , inne źródło światła...)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BLADE ma na myśli chyba to, że wszyskie monety leżą prawie idealnie poziomo.

Najbardziej brakuje cienia rzucanego przez skrzynie i lepszej textury posadzki, popraw te 2 elementy a bedzie znaaacznie lepiej:)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Savoy >> hehe .. to jest OpenGL :P będe testował .. dopiero startuje z maxem właściwie .. i dąże do wiedzy.

 

Dzięki wam troche mnie sprowadziliście na ziemie .. i całe szczęście :) biore się zatem za swój warsztat pracy ..troszke mi tylko mini-grypka przeszkadza. Pozdrawiam lilowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...teraz początkujący mają łatwiej... kiedy ja zaczynałem dostęp do internetu był nadal przewidziany głównie dla zamożniejszego klienta, więc do wszystkiego trzeba było dochodzić samemu + help, dzisiaj to... hmm... tylko pozazdrościć początkującym łatwego startu;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na poltora miesiaca to jest cacy

mniej baw sie swiatlem, a wiecej popracuj nad teksturami

a open gl jest dobry, przeszkadza tylko purystom czepiajacym sie o rozpraszanie swiatla na masce fury,

acha, i nei dawaj luminosity materialom tak rozrzutnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności