Jump to content

Komiks do ANGLORAMY

Recommended Posts

jo wracam po dluzszej przerwie

podaję na tacy 2 łanszoty w kolorze(za scenariusz nie odpowiadam), publikacja w 'ANGLORAMIE' wydawnictwa bodajze jdj, w skrocie gazetka do nauki jezyka nakład około 6 tys egz. ... nie pytajcie o wynagrodzenie hehe nie warto :)

ps. pierwsza publikacja z ktorej jestem zadowolony z druku(wyszlo tak jak mialo :))

poz

tu okladeczka angloramy z nowym lejalcikiem

Anglorama_33.jpg

1

webb.jpg

2

native-web.jpg

czy mowi to kazdemu czy nie, ja tam mu wierze hehe zreszta to tylko rozgrzewka juz niedlugo rzuce jakis fragmencik 3 stronicowki absurdalno-hardkorowej powiastki tam kolory juz bardziej lepciejsze

aa udalo sie wywalczyc stawke deusowa co i tak jest niewspolmierne ale honor oboniony

poz

wrzucaj, wrzucaj :)

te dwa komiksy bardo fajne, fajny humor, a i od strony wizualnej całkiem nieźle, styl pasuje do tego typu opowieści :)

pozdro i czekam

Jak dla mnie rewelka! Swietny ten 5-ty kadr z ludzmi, chyba on buduje mocny charakter tego pierwszego komiksu. W kobiecie niosacej glowe specjalnie kamien w murze "imituje glowe"? Bo w sumie zamiast braku glowy widzimy cos na jej ksztalt i nie wiadomo czy to specjalnie czy przypadkiem.

no little.. wymiatasz..

..a jak sobie jeszcze pomysle o tej calej kasie co za to dostajesz to sam sie zastanwiam czy nie uderzyc moze też w komiks ; )

aaa a co do płytek - wyszły prawie jak w oryginale hehe.. ; )

super48vj.jpg

ps.. eh te kuchenne wspomnienia

pozdro!