Skocz do zawartości

jak rozpoznac plyte glowna


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no wlasnie prubowalem roznymi programami :/ no i niby wszystko gra ale nie lubie takich sytuacji.. okazalo sie (swoja droga fajnie ze sie o tym dowiedzialem ostatni ?) ze program widzi k8n-e asusa tyle ze po obadaniu na stronie producenta http://pl.asus.com/search.aspx?searchitem=1&searchkey=K8N-E+

cos nie do konca wiem ktore to jest ale chyba po prostu juz zmeczony jesem:/

jutro zadzwonie po prostu do tych ziemniakow i sie zapytam o co chodzi...

a i jeszcze jedno pytanko bo wczesniej mialem tez asusa tyle ze k8v-x i ze mi to za darmo wymienili to z ciekawosci musze zadac czy zrobili na mnie wala czy raczej grzecznie potraktowali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak potwierdzam napis na płycie jest zawsze skuteczny ;)

No ale upewnij sie czy nie masz na budzie plomby, a jak nie to niech ci w servisie powiedzą co to za tajemnica jesci cos ukrywają znaczy że cie no wiesz ...

 

Nie zawsze bo nie wszystkie płyty mają nadruk z nazwą modelu. Zawsze to działa program diagnostyczny dlatego nie wprowadzajcie kolegi w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fakt, sprawdzić płytę najlepiej programem diagnostycznym (polecam Aida32)

oznaczenia czasami nie występują a często są niepełne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem takiego przypadku a płyt w ręku miałem naprawde wiele czesto składam kompy...

....mniejsza o to mysle że producent zawsze gdzies sie znajdzie na na druku nie z tej to z 2 str i na pewno bedzie nazwa chipsetu a dalej juz sa tylko pytania o ewentualne warianty ale to moza wydedukować porównójac obrazki z tym co w necie.

Pytanie czy możesz otworzyć czy nie bo stracisz gwarancje, 2 opcja na dzień dobry jest podejrzana.

Co do softu zdarzało mi sie że nie rozpoznawał wcale a bywało ze i błednie to robił nie ma złotej metody, choć starsze modele na pewno łatwiej softem.

Jeśli zaś niemanapisów no cóż to sie tez nazywa.

"NONAME" no i hm nie musze sie chyba rozpisywać.

 

INACZEJ CHŁOPIE co na chwile obecną wiadomo co wyczytałes ze sterów, wywrózyłes z fusów

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe nie spodziewalem sie takiej dyskusji... ja tylko :D...

no nic plyta ktora wygral moj komputer jest asus k8n a przed tym zanim sie spalilo cos byla k8v-x wiec mam pytanie czy mnie wydymali (sory ze prosto z mostu ale jak ktos mi wciska zeczy o ktorych nie wiem to inaczej nie moge sie wyrazic) czy nie...

dzieki program diagnostyczny dal rade tyle ze do konca nie bylem pewny bo jest pare seri typu k8n...

a i zeby watek nie upadl mam kolejne pytanie grafike przed oddaniem mialem radeona 9600 atlantis a teraz wydaje mi sie ze jest ten sam choc swiezutki windows podpisuje go jako 9600 pro i wsumie to nie wiem bo "patch działa na modelach: 9500 (Pro), 9550, 9600, 9700, 9800 (S E), X800 (uwzględniając modele kart z przyrostkami typu: S E, XT, Pro itp."

http://forum.overclockers.pl/viewtopic.php?p=81255#81255&sid=9bb24225485cf661277ed6a194a5acd0

i nie zastanawiam sie czy da sie przero bic bo ponoc warto..

dzieki za zainteresowanie + szczegolne podziekowania dla SWRSC'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie dostałeś lepszą płyte bo na nforsie :D

stery oczywiście na nvidi masz.

Pro pewnie ci wsadzili bo juz normalną wersje ciężko dostać.

A tamta może była im do czegoś potrzebna.

Co do 9600 to nie działają żadne patche bo ta karta nie ma nic ukrytego przez producenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności