Skocz do zawartości

Scena 3D: sypialnia


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

wystawiam do oceny taka sobie sypialnie. taka sobie bo nie przykladalem sie zbytnio do szczegulow. bawilem sie ustawieniami az stracilem dystans i raczej nie moge juz ocenic tego dobrze. wlasciwie mi sie ogolnie podoba i tak tego tam ....

 

prosze wiec o wskazanie bledow :

glownie chodzi mi o oswietlenie

czy ta firanka wyglada przekonywujaco?

 

render v-ray okolo 2,5godz. w tej rozdz.

 

pozdr.

 

pokoj37kc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja odniose się tylko do firanki. Jest dziwna bo światło układa się na niej jakoś dziwacznie. Ta strona fałdy zwrócona do widza sprawia wrażenie jakby firana była zupełnie przezroczysta natomiast strona fałdy zwrócona "od widza" jest intensywnie naświetlona przez słońce. Nie przekonała mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Widok za oknem za nisko. Wygląda to tak jakbyśmy byli w piwnicy.

2. Firanka nie wygląda naturalnie. ja bym ją bardziej wyprostował.

3. Coś słaby sampling dla podłogi.

4.http://img91.imageshack.us/img91/6595/image13ce.jpg

image13ce.jpg

 

pozatym gitez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Wygląda to tak jakbyśmy byli w piwnicy." - Lis tylko bez takich bo wygląda to tak jakbyśmy byli ... :)

 

Własnie nie wiem dlaczego to jest tak oswietlone pod parapetem. Za to dzisiaj bylo ladne slonce i widzialem nad karniszem na suficie powstaje taki naswietlony obszar. Moze nie jest taki duzy kontrast ale jednak jest.

 

To i tak scenka idzie "do szuflady"

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sypialni bardziej pasuje duże okno (tarasowe) które przy okazji wpuści wiecej światła i "dopali" scenę - stanie sie ona bardziej jaśniejsza i przyjemniejsza. Widok kamery kiepski (wydaje mi sie że głównym "graczem" w tej scenie powinno być całe łóżko a nie kawałek podłogi czy mebel) Ładna narzuta + ciekawe poduszki na łóżKU WYGLADAłOBY . Za mocna radiacja (widać mocno podświetlony sufit na pomarańczowo nad mebloscianką). Światło od słońca za mocne na podłodze.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności