Jump to content

Jak usunąć plik?


P4VV37
 Share

Recommended Posts

No tak, ale ich n ie widać, nie są ukryte. jeśli jednak wpisze np.: D:\[...]\3dsmax8\scenes to wyświetla mi się zawartość folderu scenes. We właściwościach folderu pisze że zajmuje on 0 bajtów.

Link to comment
Share on other sites

Tak miałem takis am proble. Folder bo źle usunietym czymś tam, który tak naprawde nie istniał ale był (?!?..paranoja) O ile dobrze pamietam to mozna po prostu poczekać...a komp po jakimś czasie sam zezwoli na jego usunięcie ale przez zwykłe "Usuń"...mozna sprubować EasyCleaner'a...i tam spróbować bo usunąc.

Link to comment
Share on other sites

W trybie awaryjnym się nie dało, problem mam od kiedy zainstalowałem maxa, bo to po nim ten katalog. Teraz nie mogę zrobić reinstalacji/deinstalacji. Próbowałem usunąć killboxem i magic wizardem.

Link to comment
Share on other sites

z własnych doswiadczen moge ci polecic zmiane systemu operacyjnego bo windows za przeproszeniem to jedno z najwiekszych gówien wymyślonych przez człowieka - opi mojego przypadku - przez ostatnie 2 dni pieprzyłem sie z tym babolem po 6-7 godzin dziennie pomimo tego że wcześniej już nie raz waliłem formata - najpierw padla opcja przeciągania i kopiowania plików, potem padły urządzenia - brak dzwięków itd - nawet nagrywarka została ołaczona - tryb awaryjny ładował się do połowy, przy próbie założenia nowego usera wywalało białe okno, start zniknął itd. Dałem formata, wywaliłem partycje, odpalam xpka tyle co zainstalowany - uff działa jestttt !!! instaluej stery, dzwiek, reset, bluescreen 7 razy pod rząd, wywalam zasilanie ide spac. Wstaje ran i to samo, Kolejny format - działa, co sie okazuje ? po kolejnym resecie to samo - co za szit - przesiadka na linuxa i wszystko z głowy....śmiga wymiata, zero mulenia, czysciutko przejrzyscie, zadnych baboli, niekasujacych sie katalogow z softem ciezej ale emulator jako tako chodzi wiec jest naprawde swietnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy