Skocz do zawartości

bliźniaki


Gość kundun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Domki - rzyg, ale się nie wypowiadam zgodnie z prośbą;)

Wizka - Facet na pierwszym planie jest mdły, a natomiast drzewo które jest bliżej jest ładne i ostre. Strasznie się to rzuca w oczy i sprawia, że na niego patrzysz a nie na domek.

Wogóle wszystko co powklejałeś oprócz drzewka na 1szym planie się strasznie odcina.

I krzaczek wygląda jakby upadł (ten po lewej) - wprowadza taki chaos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rendering jest dopiero próbny i raczej chodziło mi o kompozycje i ustawienie obiektów czyli gdzie co przesunąc aby było lepiej.choć wiem ze najlepiej było dy zasłonic piękne blizniaki dużym drzewem. renderowalo sie w metalu i jak narazie bez procedury i odbic na szybach. dachówka jest wymodelowana co do materiłu tez sie zgodze, ale jestem w trakcie zmian. kolorystyki raczej nie jestem w stanie zmienic, gdyż dla i inwestora wizka i tak jest za mało intensywn "klijent nasz pan". docelo ma miec wymiary 2x3m. zmienił bym jeszcze asfalt moze na koske brukowa, jesli ktos posiada fajne mapy asfaltu lub kostki to byl bym bardzo wdzięczny za podeslanie [email protected]

rosliny i ludzi pewnie wrzuce na c alpha powinno byc lepiej. wstawił bym jeszcze wymodelowany samochód, ale z góry zakładam, ze komp mi bedzie to renderował kilka lat, jesli sie nie zawiesi i chyba szybcie bedzie w szopie. dzieki za krytykę i pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności