Jump to content

arch515

Members
 • Posts

  757
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

arch515 last won the day on June 18 2009

arch515 had the most liked content!

City (optional)

 • Miasto
  Sopot

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

arch515's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

136

Reputation

 1. Ładne kolego :) , w pierwszym odczuciu deszcz przypomina kule gradu ..ale :) Plastyka super, ile zjadło ? scena raczej prosta się wydaje , mapy powyżej 4k.?
 2. Co do pracy to, co mam tu napisać: ), znacie moje zdanie. Kapitalne Co więcej, mało kto wiec, lecz praca w FS jest faktycznie „biletem w jedną stronę „ale ilość mankamentów, by zrobić coś takiego jak powyżej z punktu „technicznego „i możliwości FS plus technologi kart nie jest już tak oczywista,jak pomysł i kompozycja. Tym bardziej kłaniam się w pas starej gwardii ; p. Co do zasilacza. 800W pociągnie.. LECZ.. Jaki masz monitor ? 24 ? 32 ? Stary, nowy.? Jedne, dwa.? 3. jako wacom 27.? To wszystko ciągnie moc. Jak i pamięć z samej karty (osobny temat, rejestru banków). I ostatnie, listwa zasilająca ile może mocy przyjąć.? :), bo może się okazać, że masz nawet zasilacz 1600W, a będzie OFF. w stresie : ), a to dlatego z twoja listwa „przepięciowa „ (też o tym poczytaj czy faktycznie jest przepięciowa, czy tylko hasło reklamowe, oporniki itp. ) nieogranie takiego poboru mocy. pozdrawiam.:)
 3. Tak czytam i czytam , i czasami nie rozumiem czego oczekujecie nagle od 3.0 ? ze sam wszystko zrobi za nas , może dwóch suwaków..:) jestem fanem automatyki wielkim , ale wyłącznie wtedy kiedy wiesz co z czego się bierze i za co odpowiada.. jeżeli pracujesz z Vray.od wersji 1.09 .043. itd. .. to wypełnianie "pita " ( ciekawe jakie określenie znalazł by rendermen - zeznanie majątkowe z 30lat.) w zupełności ci nie przeszkadza a więcej świadczy o tym ze wiesz co robisz.. taki jego urok od dawien dawna.. Myślę że kolega olaf3d ładnie to wyjaśnił.. chodź pominął brazila :p Jeśli chodzi o upgrad , to tak jak przypadku beta testerów wysyłali klucz do przeprogramowania klucza i tyle no i 300E :) Moje pierwsze wrażenia .. ładne kolorowe ikonki :)
 4. Zawstydzanie było do strony 8 tego wątku.. teraz jest to niesmaczne i demobilizujące Sławku ..ale to bardzo , wyjątkowo nie pozdrawiam :) i gratulacje za fronta!!
 5. ..ale "skromnie" kozaku :) wypas..
 6. yyy.....ciesze się że kolega się nudzi :) urywa głowę..pozdrawiam.
 7. Kolekcji nie dość ,że trafna to jeszcze bardzo dobrze wykonana i skonfigurowana - Miło że ktoś stara się obserwować "rynek" i szukać braków w elementach naprawdę przyśpieszających prace , czekam na następne trafne pomysły i decyzje :) pozdrawiam.
 8. pionix zgrabnie kolego serdeczny :) SWRSC złamujesz mnie ziom! :) DOBRE!
 9. ..Co za czasy , lenistwo na potęgę nikt gotowych rozwiązań ci nie da :) , ale by nie było ze spamuje i sie czepiam. http://shop.3dtotal.com/books/3dtotalpublishing/crafting-3d-photorealism-mentalray-vray.html
 10. Jeszcze polecam air-lux.ch - jeśli masz pytanie które lepsze :) to rozwiązania są praktycznie "JUŻ" takie same z przewaga dla AIRa. mimo ze Sky był pierwszy w tych rozwiązaniach. ( nadal pod względem fartuchów i przenikaniu ciepła przy mocowaniu licowym góra jest nad AIREm. Lecz zdecydowanie mniejsza opcja żaluzji itp.. Lecz nadal mimo zbliżonych proporcji aluminium-szkło AIRy wyglądają "topornie" Generalnie temat.. rzeka polecam obydwie fabryki zwiedzić.:)
 11. 4 pierwsze obrazki , naprawdę bobra robota , duża wiedza :) jak i mocny skład :) petera_F ty się bierz mi za jakiś samolot :) dawno nie było.. *****
 12. byłbym raczej ostrożny do tego typu "nowinek" fajnie że nad czymś takim się pracuje , to na pewno na plus lecz ..stabilności to podstawa nawet kosztem 2h..
 13. pięknie kolego .pięknie.. :) kłaniam się w pas umiejętnościom poly :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy