Skocz do zawartości

Low-Royce


FF

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Wrzucam nowe rendery. Stary model, nowe felgi.

Moja pierwsza praca wyrenderowana w Mayi (V-ray).

Jako stały użytkownik Maxa niestety stwierdzam ze Maya jest do dupy:D

Absolutnie nic tam nie ma lepszego od maxa:P A większość rzeczy jest gorsza. Wiem ze pewnie "przyzwyczaiłem się do maxa i za malo znam maye" no ale kurde. Większość rzeczy jest po prostu bez sensu i niewygodnie w porównaniu z maxem.

No ale dość marudzenia. Oglądajcie i oceniajcie. Chcialem zrobic 4 ujecia ale na 3 zauważyłem zmęczenie materiału i juz se odpuściłem bo pewnie by było jeszcze gorsze.

 

02.jpg

01.jpg

03.jpg

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

To był Twój pomysł aby walnąć Rolls Royc'a na glebę i dać mu fancy felgi i zawieszenia dla chłopaczków ;P?

Pff....lubię klasyki, tym bardziej lubię klasyki zrobione ze smakiem ;P

FF gdzie ten model ze slickami i mega silnikiem? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Jako stały użytkownik Maxa niestety stwierdzam ze Maya jest do dupy:D

Też tak myślałem na początku, ale po jakimś czasie przeszło. Do wersji 2k14 największą jej bolączką był brak defaultowego toolsetu do modelowania. Od 2k14 jest NEX i jest dobrze ;)

Max jest prosty i intuicyjny, ale bardzo ograniczony. Maya jest otwarta, co niestety również ma swoje wady w postaci np. 3 narzędzi, którymi możesz zrobić dokładnie to samo. DO tego trzeba przywyknąć.

 

Modelik ładny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super praca. Co do max maya. to tez kiedys chcialem przerzucic sie na maye.. Stwierdzilem ze funkcjonalnosc podobna tylko mniej wygodniej mi sie robilo w mayi.. Pewnie kwestia przyzwyczajenia. W kazdym razie stwierdzilem, ze jedyny soft dla ktorego zrezygnuje z 3ds maxa to bedzie blender.. Wiadomo cena robi swoje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności