Skocz do zawartości

Problem z ustawieniami V-ray chyba :)


Gekon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, prosze o pomoc z renderingiem. Od niedawna zaczałem zabawe z renderem V-ray i nie za bardzo wiem czym moze byc spowodowane te zolte plamy na mojej fotce, zciaglem sobie gotowa scene i robilem wszystko tak jak bylo tam napisane a przynajmnije mi sie tak wydaje :) no i nie wszystko jest tak jak nalezy :/ prosze o pomoc. Inne wskazowki rowniez mile widziane. Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

to po zmianach, teraz renderuje mi sie w wiekszej rozdzielczosci ale troche to potrwa, mysle ze jutro bede w stanie wrzucic nowa fotki i ustawienia po zmianach.

 

Jesli kto ma jakies uwagi lub wie co zmienic aby obraz byl jeszcze bardziej realistyczny prosze pisac.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh nie wiem co sie stało :/ moze mi ktos powiedziec czym to jest spowodowane i jak poprawic te miejsca ktore zaznaczylem :

Cień - nie rozchodzi sie na krawedziach

tych plamek nie musze komentowac

tekstura szawki jakas taka ziarnista.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego cienia to tak jak wybrałeś już Vray Shadow to w zakładce VrayShadows params zaznacz Area Shadows i niżej masz parametry U,V,W one odpowiadają za te rozmazanie im większe wartości tym bardziej rozmazane, co do ziarna na szafce to w opcjach materiału zwiększ Subdivs powinno pomóc a na photonach się nie znam wiec ci nie pomogę ale może powinieneś zwiększyć ich liczbę bodajże parametr max photons

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności