Skocz do zawartości

Łączenie obiektów


mariush13

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

skonwertuj wszystko do editable poly, później w opcjach obiektu będziesz miał attatch za pomocą, którego połączysz 2 obiekty, proponuję jednak wcześniej przeczytać Maksowego Helpa(F1)

jeśli nie chodzi o to, to jeszcze bridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mariusz - po pierwsze zapoznaj sie z regulaminem dotyczacym nazewnictwa wątków gdy maz problem - mało wymowny temat który nie wiele mówi przeglądającemu kwalifikuje taki wątek do kosza - popraw temat i przeczytaj regulamin. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szymon Chochlik

Witam!

 

Tak, ja mam podobny problem ale trochę bardziej skomplikowany, otóż, jest koło siebie kilka obiektów różnych rozmiarów i kształtów. Przy robieniu animacji zaznaczyłem je wszystkie i wybrałem auto key. Następnie dałem w klatce 30, ramkę kluczową i obróciłem je. Niestety, efekt był nieodpowiedni - wszystko się rozsypało. Nieznam się za bardzo ale chyba chodzi o to, iż każdy obiekt, osobno się obraca. Może połączenie ich w jeden obiekt, który będzie miał jedem środem ciężkości do efekt oczekiwany? Prosze o pomoc.

 

Pozdrawiam (początkujący) Szymon Chochlik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiekty można łączyć na wiele sposobów w zależności od tego co dalej z nimi zamierzasz zrobić, najrozsądniej jest je polinkować do obiektu DUMMY (pozornego) którym będziesz obracał lub jak kolwiek go animował, w ten sposób w dowolnym momencie animacji możesz je odłączać i łączyć ponownie.

 

Obiekt DUMMY znajduje się w palecie HELPERS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności