Skocz do zawartości

karta grafiki


marcin1900

Rekomendowane odpowiedzi

pytalem juz w innym miejscu ale chyba nikt nie zagląda na podstrony wiec może tu uzyskam jakąś odpowiedz....

 

mam karte radeon 9550 :) czy da sie coś z nią zrobic zainstalowac ten program maxtream lub co podobnego zeby max chodzil mi szybciej, jezeli mam jakis model o dosyc skomplikowanej siatce to obracanie go w viewportach jest strasznie powolne :) bylbym bardzo wdzięczny o dosyc szczegółową odpowiedz poniewaz nie jestem zbyt oblatany w konfigurowaniu sprzętu

 

pozdrawiam

Marcin

 

p.s.

jesli z tą kartą nie da sie tego zrobic to proszę o doradzenie mi jaką najlepiej kupic, tylko nie piszczie ze najlepiej to taką za 14000 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

w necie znalazłem jakiś programik ati tools ale jak zaczelem nim podkręcać karte to zaczely wyskakiwac dziwne paski na ekranie, a z tego co po internecie szukalem to karty ati chyba nie da sie tak przerobic zeby móc wykorzystywac ten program maxtream, chyba najlepiej bedzie kupic jakąś inna troszke lepsza karte... zastanawiam sie jeszcze moze to ze max chodzi powoli ma tez zwiazek z tym ze mam ustawione software zamiast na przykład opengl lub direct3d sam juz niewiem co mam ustawic :) dzieki za odpowiedz pozdrawiam m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkręcanie to swoją drogą, ale nie jest to konieczne, aby działać na maxtremach.

 

Jeśli ATI się nie da przerobić, to trudno...

 

Na pewno sterowniki software nie są najwydajniejsze. Spróbuj włączyć OpenGL, ewentualnie Direct3d. Jeśli nie będą działały to pozostań przy software albo kup nową kartę.

 

Z tego co widzę tu na forum, wiele osób narzeka, że pomimo zmodowania swojej karty (GeForce) na Quadro i zaistalowaniu maxtreme, 3dsmax nie działa zbyt wydajnie, więc zastanów się jednak, czy warto tylko z tego powidu wymieniać kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sugestia dla osob majacych problem z cena grafiki:

-kupic kompa na osiem prockow, nawet jesli beda to p3 700mhz, wyladowac go pamiecia i procami, ustawic raidy w paczki po 4-8 dyskow na wolumin dzielony, sterownik softwarowy

i gra i bucy bez kombinacji, a sprzet jest nie do zdarcia,

 

no moze troche od niego wieje, moze troche huczy, moze sa rachunki za prad, ale za to jaki komfort :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności