Skocz do zawartości

Jak ja kocham panów z M$


marcoos

Rekomendowane odpowiedzi

a oto co mi się przydarzyło :

 

otwieram sobie pliczek nad którym niedawno pracowałem pod swoim ukochanym VIZem i dostaje Error, no dobra jak nie chce się otworzyć to trudno zrobimy merge, robie merge do nowego pliku zapisuje otwieram i znowu error, coś mi zaczyna mówić że sprawa jest poważna, więc tworze nową scenę w niej 1 box, save, open i ... i znowu error, o ja pier*, no dobra jest jeszcze jedna deska ratunku czyli reinstalka VIZa, robie reinstalke i dalej każda zapisana scena jest rypana przez program, totalna załamka, rwanie włosów z głowy bo nie zrobie projektów na czas itd.

 

ale jeszcze przypomniałem sobie że z okazj grasowania po świecie wirusa MSBlast, zainstalowałem na swoim w2000 jakąś łatkę ze strony MS chroniąca przed infekcją, odinstalowałem ją i ... i nastąpił tak zwany cud, wszystko wróciło do normy, żadnych problemów z save/open

 

dziękuje wam panowie z MS ...

 

a najleposzxe że pod odistalowaniu łatki, wirus MSBlast może się władowac bez żadnych problemów

 

PS podobno zainstalowanie SP4 pod w2000 powoduje podobne problemy z maxem5

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no i tak jak mówiłem po odinstalowaniu łatki wirus się ponownie władował, hehe ironia losu ...

 

-> Uncle, A czy da się takiego firewalla jak zone alarm skonfigurować tak aby zablokować cały dostęp z LANa, bo ten cholerny wirus prawie napewno się ładuje od innego usera z sieci lokalnej ( z jakiegoś hosta z internetu raczej nie, bo przecież przez maskarade nie widzi mnie) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności