Skocz do zawartości

[architektura] Domek


Lopss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cześć

na początek 2d. każdy kwiatek z innej parafii i pory dnia jak sądzę.

masz za blisko ustawione źródło światła i cienie rozjeżdżają się w różne strony (widać na rynnach). brakuje barierek. brajuje schodków prowadzących z tarasu na tył domu.brakuje wnętrza(rolety zasłonki meble kwiatki itp).brakuje zewnętrznych mebli (stolik fotel parasol grill itp).twój dach to makabra :) (modeluj dachowkę). poza tym dach ma grubość 2 cm na tym renderku i składa się tylko z dachówek (dodaj konstrukcje na czymś ta dachówka musi leżeć).musisz popracować jeszcze sporo. mam nadzieje że nie porzucisz prac.czekam na upload.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi nie mają proporcji , dachówka chyba troche za jasna , to co kolega mówił o dachu - wydaje mi się że rynna zasłania , tylko brak tej rynny na jaskółce , wykończenie komina styk dach-komin : blacha.

Z tyłu te świerki , przesadziłeś ze skalą wstaw inne drzewa.

Z przodu te krzaki mi się podobają (skąd je masz?), trawa nie .

Brak krawężnika , kostka brzydka , na podmurówce źle zeskalowane cegiełki.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarze :)

 

khazell - jesli chodzi o kwatki to fakt choinki wyjada, jesli chodzi o barierke schodki to siostra sama niewie czy chce (i prawdopodobnie tego nie bedzie) ale w miare jak znajde czas to dorobie i wrzuce na forum. Czy dach to makabra?... no moze :) ale dachówka jest wymodelowana w dokładnych rozmiarach tak jak jest na dachu - moze wina mapowania. Co do tego że sie ona trzyma na powietrzu to nie mam usprawiedliwienia :), ale zeus32 wyczuł sprawe - brakuje blachy i rynny. Nie martw sie wątku nie porzuce, ale musze sie odrobić i inna pracą.

 

zeus32 - drzwi z planów, wiec proporcje musza mieć, sam ocen:

http://img83.imageshack.us/my.php?image=wrze20050225tk.jpg

http://img83.imageshack.us/my.php?image=wrze20050240yf.jpg

Tak jak juz pisałem wczesniej choiny wyjada i dam co innego. Krzaki - kiedyś zrobiłem gdzieś zdjecie paru drzewek, krzaków itp. potem photoshop, maska opacity i są :), co do trawy to bedzie gęstrza do koncowego rendera, narazie szkoda mi czasu procesora. Co do kostki to chyba jej nie zmienie bo bedzie pasowała do wizji tego domu jaka ja mam, ale to sie zobazczy.

 

Dzieki za posty a niebawem coś wrzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności