Skocz do zawartości

Scena 3D: Wila


Obywatel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odnosnie twarzy to ta babka jest po prostu brzydula :D

chociaz jakbys nalozyl "tapete" to cos by pewnie pomoglo hehe

jak ci sie chce to moglbys nieco przemodelowac facjate- narazie jest okragla

- taka córcia wyhodowana na ciastkach - lepiej prezentuja sie "trojkatne"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yep... Zabrałem się do twarzy o dziwo. Trudno jest zaczynać od nowa coś, co się skończyło. Ale udało się, lekkie przemodelowanie, poprawka tekstury. Zyskałem teraz cenne doświadczenie. Mianowicie, kiedy robiłem twarz na detalu to stosowałem bardzo delikatne kolory, np. usta - takie mleko z krwią, ale teraz wiem, że jak nie będzie takiego zbliżenia to wszystko ginie. Trzeba wyraźnie zaznaczyć pewne akcenty, co uczyniłem. Tak samo poprawiłem rzęsy, usta, brwi – wzmocniłem i zaokrągliłem, zmniejszyłem żuchwę i brodę, żeby nie była taka Helga, wydłużyłem czoło, o którym ktoś kiedyś wspominał. Tak więc do przodu. Ale przyznam, że dywagacje na temat płci niespecjalnie mi pomagają w kontynuowaniu projektu.

 

Maqs: doszedłem do wniosku, że zajmę się tymi włosami. Od razu dodam jakąś interakcję z otoczeniem, bo ona lata a włosy grzecznie się ułożyły po ciele.

*NicoN_: heh, ja tam raczej wolę odrobinę dyskrecji ;-)

flesz_gordon: yep, trójkąt jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thx chłopaki, ja dalej jadę z tą twarzą. Delikatniejszy makijaż i poprawka geometrii znowu. Z góry ostrzegam, że to wszystko odbywa się już trochę na zasadzie chybił-trafił, bo za długo patrzę się na tą twarz. No ale teraz jest chyba już lepiej, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dalszego ujecia jest bardzo ladna z blizszego wyglada na stara babke , ale starsza nie znaczy zla :)

 

Moim zdaniem jak juz masz ustawiona poze i nie bedziesz tego animowal to skolapsuj i popraw geometrie recznie pod pachami dzieje sie cos dziwnego i to by bylo wszystko :) bioderka i nozki bardzo mi sie podobaja :)

 

tak 3m i powodzenia w konczeniu :)

 

edit :

 

dodam jeszcze ze przy tak ustawionych rekach cycuszki (;)) powinny sie rozchodzic troszke bardziej na boki nie tak sterczaco do przodu :) mam nadzieje ze Ci chociaz troche pomoglem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz lepiej, ale dalej brzydka, jezeli to jest juz skonczona twarz to sa tylko 2 mozliwosci oddal kamere i bedzie wygladala ladnie, albo naloz jej jakas torbe na glowe;p

Powodzenia;)

 

Ps: Panienki, ktore ja modelowalem takze byly brzydkie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLICEK ma oczywiscie racje ale jak by mi ktos kazal poprawiac te twarz to bym wolal to zrobic praktycznie od poczatku. wziol porzadne referki i napieral. I tutaj nie da sie powiedziec popraw poiczki i bedzie dobrze bo kazda twarz jest inna i jak by sie upar to taka tez by pewnie znalazl. glownie chodzi o to zeby miala ona mily i przyjeny dla oka wyraz. dlatego referki bardzo pomagaja pozwalaja zachowac proporcje itp. osobiscie nie wyobrazam sobie teraz modelowac jakiejs twarzy bez referek. siatka tez nie jest idalna i raczej jej dalej niz blizej do choicazby poprawnej(glownie policzki i oczy). proponuje zaczac od nowa z ta twarzyczka bo cala reszta jest naprawde fajna.(ja nie masz odpowiednich referek to odezwij sie a cos napewno sie znajdzie)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klicek: Dzięki wielkie, nareszcie jakiś pozytywny komentarz. Daje motywację :-) Nawet nie trzeba używać collapse, bo wtedy zablokuję sobie biped’a. Można użyć modyfikator edit poly.

 

Maqs: z założenia kamera miała być daleko, więc jest ok.

Matys: dzięki, ale pora kończyć ten projekt, następna twarz będzie lepsza. Ale przyznaję rację, następnym razem ściśle będę się trzymał referencji, bo teraz jest za duży random ;-)

 

Dobra, udało mi się uzyskać zadowalający efekt. Ciekawe czy komputer pociągnie z renderowaniem wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności