Skocz do zawartości

Politechnika Wrocławska - Rok zerowy???


norden

Rekomendowane odpowiedzi

Pisze ten temat ponieważ doszły mnie słuchy... że we wrocławiu chcą zrobić coś takiego jak rok zerowy.... tzn. przyjmują wszystich bez wyjątku na rok ogólny...a potem zaczyna się odsiew...ci ktorzy dotrwają...do konca... mają jeszcze zdać dobrze egzamin z rysunku...i dopiero wtedy będą na architekturze na pierwszym roku. Ponoc władze się zmienily i chcą wlaśnie coś takiego zrobić...(System zachodni.. sic!) I teraz sie pytam osób z polibudy wrocławskiej czy cokolwiek o tym wiedzą, czy tak będzie czy to tylko plotka.....????? bo jak tak będzie to niestety bede musiał zrobić wio! do innego miasta ;/ bo mi troche szkoda czasu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

niezła sprawa, ciekawe ile osób zdaje do wrocka, bo jeżeli u mnie chętnych na egzaminie jest 1000 osób, a na roku 150 (łącznie z płatnymi) to by musieli zaangażować bliźniaczy wydział żeby obsłużyć rok zerowy ;)

 

trochę absurdalne posunięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ctrl+c, ctrl+ v wypowiedzi kolezanki od kilku lat pracujacej w dziekanacie wlasnie na polibudzie wroclawskiej : "chodza sluchy ze chca cos takiego wprowadzic od przszlego roku, ale wladze wydziałow sie na to nie zgadzaja"

" jesli chodzi o architekrure to ci nie powiem, bo tam sa troszke inne zasady rekrutacji

pozyjemy zobaczymy czy uda sie rektorowi przeforsowac ten pomysl "

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Studiuje na WA PWr i nie słyszalem o roku zerowym.Mam kumpla, ktory jest w radzie wydziału jako reprezentant studentów, więc się spytam.

Na Wydziale Architektury PWr studiuje na roku około 250 osób razem ze studiami płatnymi (i tak już jest tam ciasno).

A tak apropos to chyba na takie tematy jest to forum:)

sprawdź na www.pwr.wroc.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności