Jump to content

KaeMS

Members
 • Posts

  628
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KaeMS last won the day on April 24 2009

KaeMS had the most liked content!

2 Followers

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

KaeMS's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

42

Reputation

 1. Witam - nie było mnie tu już chyba od kilku lat ... nadal nie nauczyłem się rozpisywać.
 2. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat przygotowania tego ? Chętnie pobawiłbym się animacją arch z tym efektem ale nie bardzo wiem jak się do zagadnienia zabrać.
 3. Chyba trzeba pomyśleć o nowym drzewostanie do biblioteki ;] Dzięki za opinie.
 4. Dawno mnie tu nie było a widzę, że ciekawe rzeczy się pojawiają. Żeby nie było, że tak bez niczego to taki na szybkensa zrobiony draft. Adam_m - mapowanie do poprawek, poza tym bardzo przyjemnie.
 5. Dzięki za spotkanie - warto było się wyrwać i was poznać. Wszyscy dotarli do domów ?
 6. Ja także wstępnie się piszę :)
 7. Cześć Marcinie, dzięki za opinię. Będę jeszcze za jakiś czas wracał do tematu i twoje uwagi na pewno się przydadzą. Po kilku dniach i innych projektach widzę, że nie tylko tekstura asfaltu wymaga przeróbki ze względu na powtarzalność. Pozdro dla ciebie i waszej ekipy, Marcin
 8. Z tego co wiem to w ciągu kilku tygodni problem z czyszczeniem powinien zniknąć. Wtedy także znacząco wzrośnie prędkość renderowania, także czekam na to niecierpliwie. W sumie wszystko oryginalnie liczone w ponad 3.5k pix po szerokości przy czasie renderu około 45 minut a to jeszcze dosyć wolno jak na ten silnik. Cała scena to około 10mln poly a silnik łyka to bez zająknięcia. Dla jasności to co piszę to moje prywatne spostrzeżenia a nie jakaś kryptoreklama. Edit: Tak, jeśli nie ma wiatru to całymi dniami. Jeśli dobrze wieje a nie mam jakichś super ostrych terminów to jestem na lotnisku :)
 9. Witam, dawno już nic nie wrzucałem na forum :) Wizualizacje przedstawiają Gare de Oriente. Projekt: Santiago Calatrava. Podobnie jak City of Science, które jakiś czas temu pokazywałem wykonane w całości na podstawie zdjęć. Wizualizacje zrobione na potrzeby galerii Ultrarender. Model i mapowanie: 3ds max, render: Ultrarender, postpro: ps. Starałem się nie robić zbyt mocnej postprodukcji :) Te dwa widoki uważam za skończone, prawdopodobnie będzie jakiś update z kolejnymi widokami (z jednej strony muszę chwilę odpocząć od tego projektu, nabrać dystansu a z drugiej jest tu jeszcze kilka miejsc, które warto byłoby pokazać) Edit: nie zauważyłem, że pierwszy plik wrzuciłem nie ten. Xmass, Pressenter : dzięki za uwagę.
 10. Całkiem spoko, choć czterech liter nie urywa. Mogłeś nieco popracować jeszcze nad materiałem sofy i kilkoma drobiazgami.
 11. gregory - warto byłoby dodać trochę brudu w narożniku (punkt styku płyty poziomej i pionowej) - na obydwu płytach. Delikatnie, sutelnie ale jednak żeby się pojawił. Teraz wygląda to monolitycznie a chyba nie jest wylewane w jednym kawałku (nawet gdyby był to nie byłoby tak idealnie skoro w innych miejscach jest zabrudzenie). Jeżeli drzwi są przesuwne to przydałyby się szyny i tu także będzie poprawka tekstury, jeśli uchylne to są tak blisko stropu, że nie byłby problem z otwieraniem a nawet jeśli nie to zostałby brudny łuk (fajnie podkreśliłoby to fakt, że drzwi nie są "dziewicze").
 12. Za moich czasów na przeciwko budynków B1 i B2 (o ile dobrze pamiętam nazewnictwo - mówię o tych starych budynkach najbliżej Mostu Grunwaldzkiego) była taka tania jadłodajnia, nad nią mały pubik z bilardem - nie wiem czy to jeszcze istnieje. Dalej w kierunku akademików była "ekierka" - już większy pub i na tyłach tego samego budynku mniejszy pubik (20parę osób powinno się zmieścić).
 13. A nie jest już przypadkiem ustalony na 14.04.2012 ?
 14. Kurcze, ja wybrałem Wawę a dopiero jak przeczytałem komenty (szczególnie Simonhc) to stwierdzilem, że najbardziej by mi pasowało 3city. Kite + buggy wieczorkiem po plaży ... dużo browaru i ognicho ... byłby czad ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy