Jump to content
Kris_R

Poznań do ataku!! :)

W który weekend robimy spotkanie?  

13 members have voted

1. 1. W który weekend robimy spotkanie?

• 22/23 września
      2
    • 29/30 września
      9
    • 6/7 października
      2

Recommended Posts

Spotkajmy się. Jak najwięcej osób. Chcę się rozeznać jakimi siłami i jaką mocą uderzeniową dysponujemy tutaj w Poznaniu. No i poznać niektórych z Was w końcu w realu, jakieś piwko wypić, pogadać zwyczajnie. Znajdźcie proszę chwilę czasu. To nie musi być długie spotkanie.

Czekam na propozycje terminów i miejsc. Mi pasuje praktycznie kiedykolwiek. Nagnę wszelkie inne plany pod to spotkanie. Jutro mamy piątek, potem weekend... może jakoś w okolicach weekendu 22/23 września? Żeby info się rozeszło i żeby ludzie zdążyli sobie plany ułożyć. To tylko moja propozycja. Może być inny termin oczywiście - także w tygodniu jakoś - nie koniecznie weekend.

Pozdrawiam i czekam na odzew!

Kris

Szkoda że nie nowy sącz albo kraków :) poznań dla mnie za daleko.. no chyba że w drodze powrotnej z woodstock ale to jeszcze jakieś 11 miesięcy do tego :)

Ja chętnie się piszę. Termin też jak na razie mi pasuje. Kris_R tylko tym razem zjaw się koniecznie :)

łikend o ktorym mowisz powinien pasowac idealnie, jestem na tak

gof - będę na pewno :) Fajnie, że już jakieś pierwsze osoby się pojawiają. CHCĘ WIĘCEJ! :)

Kurde, ja jednak nie będę mógł w ten likend 21-23 ani wczesniej.

No to może jakiś inny termin dogodny? Kiedy by Ci pasowało? W tygodniu jakimś? Inny weekend? Dogadujmy to :)

No chyba najbardziej pasowal by mi nastepny likend to jest 28-30

No to wstępnie tak możemy się umawiać :) Kto jeszcze chętny na spotkanie? Dajcie się poznać! :)

Mi termin też pasuje.

Może niech Adek wrzuci Info na facebooka to trafi to do większej ilości użytkowników.

uważajcie na Krisa ;) na zdjęciu niby tak sympatycznie wygląda ale drzemie w nim prawdziwa bestia !

zyczę udanej zabawy ! ;)

jak najbardziej chetny ba spotkanie, termin tez pasuje.: ) jestem z okolic, w poznaniu się uczę wiec nie ma problemu :)

Ja mogę codziennie :) Wprawdzie już od dłuższego czasu nie udzielam się na forum i skończyłem z 3D, ale myślę*że to nie problem i chętnie poznam ludzi z branży ;)

O :) Coś drgnęło :) Kto jeszcze chętny? Chcę się rozeznać, jaki potencjał tu mamy lokalnie i z kim na dłuższą metę nawiązać współpracę. Zbudujmy jakąś grupę uderzeniową. Mieszka w tym Poznaniu ktoś jeszcze z branży? Czy wszyscy do Wawy albo na zachód pouciekali? :)

Dałem info na Facebooku. Może ktoś więcej sie pojawi.

Kris_R: to ty już na stałe w Poznaniu?

Może zróbmy jakąś ankietę żeby wybrać najbardziej odpowiedni termin? Mi osobiście każdy weekend września będzie pasować.