Skocz do zawartości

"Aplication has run out of memory...."


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, co oznacza sam komunikat to wiem, problem w tym, że nie wiem jaka jest w ogóle tego przyczyna.

 

Odpalam dzisiaj 3dsmaxa, otwieram projekcik, robiłem akurat opone, więc trzeba było skopiować wielokrotnie dany obiekt. No to skopoiowałem i chciałem zatachować wszystko, żeby mieć jeden obiekt, komputer cośtam mieli przez około minutę i nagle bach "Aplication has run out of memory and will now close...". No dobra, może się zdarzyć, ale ja jednak mam 1GB ramu a w danym momencie było tylko nieco ponad 13k ścianek, więc to trochę dziwne, tym bardziej, że wczoraj robiłem dokładnie to samo i nie było żadnego problemu.

 

Zastanawiając się nad problemem, sprawdziłem ilość wolnego miejsca na dysku i okazało się, że ostało się tylko jakieś 700Mb, czyli faktycznie dość mało, tym bardziej, że rozmiar pliku stronnicowania jest znacznie większy. Usunąłem co nieco tak że mam prawie 8GB wolnego miejsca, ale to niestety nie rozwiązało problemu:(.

 

Nie wiem, czy ten problem w ogóle dotyczy bezpośrednio 3dsmaxa, bo przy innych programach wssystko wydaje się być w porządku. Proszę o pomoc:(

 

[EDIT]:

 

No dobra, to musi być wina 3dsmax, akurat z tym obiektem wywala nawet przy 2 kopiach i jak zmerguje do nowego pliku, próbowałem ponownie przekonwertować na editable mesh ale to nic nie daje:(

 

[EDIT#2:]

 

Po problemie, skonwertowałem do Poly zamiast Mesh i jakoś się udało:), przepraszam za zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności