Skocz do zawartości

Scena 3D: kolejne małe biuro


Marek G

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hej ładne i czyste. Bardzo dobrze dobrane parametry rendera. SUPER RADIACJA (chociaż widać za słabe samplowanie wokół obrazków na ścianie)

Możesz podać czas renderingu oraz ustawienia świateł? daję 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Savoy - dzięki czas 1 ujęcia około 5h a drugiego około 6h dokładnie nie pamiętam jeżeli chodzi o światła to 1 direct light lekko żółtawy mult 4.5 ,skylight mult 7 lekko niebieski , oraz 2x vraylight pod sufitami mult 4 z zaznaczoną opcją store with....

lilowy- wielkie dzięki takie komentarze podnoszą mnie na duchu :-)

Ifonka - bonus napewno odbiore :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracka dostateczna nic pozatym, tym projektem chyba troche swoje loty obnizyles ;] w porownaniu do twoich ostatnich prac ta prezentuje sie slabo.

Na twoje mozliwosc w skali od 1-10 dajesz 3+ odemnie :] , w kwesti drobiazgow dlugopisy lewituja...

Co do długopisów to raczej bym sie spierał. Zauważyłem wcześniej zbyt rzadkie samplowanie dookoła obrazów, więc przy małych przedmiotach cienie (które pochodzą również od FG czyli samplowania) będą stwarzały efekt "lewitacji".

Można to zniwelować poprzez zagęszczenie punktów samplowania - ale wtedy wydłuży sie czas renderingu (cała sztuka więc polaga na wypośrodkowaniu między czasem a gęstoscią FG).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy - ten jest wporzo - ladne swiatlo, ciekawe ujecie (kluczyki fajnie robia detal) - ale paskudnie widac krzeslo z koleczkami w podlodze...

 

pozroa

 

ps. tylko tak sobie jszecze patrze - niebardzo mi lezy takie ciasne kadrowanie - od dolu brakuje mi ciut zeby cale krzeslo bylo widac - a u goory to w ogole po barbarzynsku pojechane :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie (też tak chcę).

segregator z prawej lekko lewituje i może komp z lewej jakiś nieproporcionalny

(ale się nie upieram, cos mi wzrok do niego przyciąga).

 

- edit-

drugi render kartki i notes lewitują, dodatkowo polozenie notesu i długopisu na nim identyczne na pierwszym i drugim stanowisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności