Jump to content

2a problemy: surface i connect


Jim mee
 Share

Recommended Posts

Yo Oll .

 

Mam taki problemik z splajnem. otóż zamieszczam siateczkę główki droida którą postanowiłem zrobic na nowo. obrysy i podziały zrobione są splajnsami. Wszystkie pozamykane (4kąty) wszystkie podociągane wierzchołki do siebie. po nałożeniu surface efekt jest opłakany przy kaŻDEJ MANIPULACJI TRESHOLDEM flipem itp. pochodzenie tych uwypukleń.. wie ktoś jak pozbyć się tego , bo praca splajnami wydajne się łatwiejsza i chciałbym potrafić zwalczać takie zonki na przyszłość. potem na 2 jpegu dołożyłem jeden podział extra , ale nadal nic to nie dało : /

 

wcześniej zrobiłem ta samą głowe w poly i .. w miejscu strzałek po lewej chciałbym zagęścić te 2 rzędy żeby pomóc siateczce. Wiem że jest tam za płasko . robię connect z 1 podziałem i :

czy istnieje jakiś sposób na "podniesienie" krzywych w inteligentny sposób.. samo do góry pociągnięcie wszystko psuje , to nie oto chodzi. Nie mówiąc o skomplikowanej siatce , tu można by się uprzeć i poprzesuwać z ręki ale nie wydaje się to być ... nudne / monotone / bez sensu? na bank jest jakiś skrót. Macie coś?

 

za sugestie z góry dziękuję , Kuba

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy