Skocz do zawartości

Scena 3D: pokoik


urban

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie nie było na forum a to dletego, że miałem te egzaminy nauka się opłaciła i poszły mi dobrze. Cóż chce znowu powrócić do maxa gdyż stanowi to swietna rozrywkę i uzależnia szybko. Chce zrobić pokój w maxie to są moje próby teksturowania i światła proszę o wyrozumiałość gdyż dawno nie byłem w maxie i mam ogromne zaległości, które postaram się jak najszybciej nadrobić. Proszę o rade w związku z pracą zwłaszcza jeśli chodzi o teksturowanie i światło. Oto renderek:

pokoj024bu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli to jest vray to chyba go zgwałciłeś :|

 

są gusta i guściki....

 

 

Hkropinski, Xeav, Gregorjan --> gdzięki za rady. modele poprawię zwłaszcza kanapy. światło wstawiłem i zmniłem aktualnie renderuje mi sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zbyt jasno. Lustro fajnie gdyby odbijało i tekstury na nim i meblach, aby sie nie powtarzały, bo tworzą charakterystyczny wzorek. Posiedź trochę nad tym i z dobrym oświetleniem może nieźle to wyglądać, szczególnie jak dodasz refleksy i zwiększysz trochę odbicia światła od lakierowanych powierzchni (twardy materiał to współczynnik n wzoru oświetlenia Phonga wyższy - węższe odblaski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

512MB to nie jest tak mało. Zależy jak wsyzstko skorygujesz. Ja jak kiedyś dodałem krople deszczu (jakieś 30000) to 1GB było za mało, więc trzeba się nauczyć oszczędności. Polecam zacząć od dysku twardego 4GB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może coś zmienię coś w ustawieniach vray bo może dlatego aż tak długo musze czekać aż się skończy renderować. Jakies renderki dam po 16 bo jestem w szkole jest przerwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności