Jump to content

Inny świat: Morska planeta


Recommended Posts

ekhm... może zacznę od tego, że się przywitam. Witam wszystkich.

Dobra, skoro mamy to już za sobą to przedstawie mój pomysł.

Założenie było takie żeby przedstawić coś co by faktycznie mogło istnieć a jak wiadomo najprościej wychodować życie w wodzie. Wymyśliłem więc sobie planetę, która w całości zalana jest wodą. Tyle o detalach :)

Stworek, którego zamierzam narysować będzie przypominał wielkiego dryfującego polipa/ ukwiała/ meduzę (niepotrzebne skreślić). Ma przypominać małą dryfującą wysepkę która oblepiona różnymi żyjątkami stanowi też siedlisko istot trochę większych. Ptaków lub innych latających istot. Te gniazdują na "grzbiecie" lubi nadwodnej części stwora w zamian za co, ten żywi się odpadkami ich pokarmu... koniec :D

Zrobiłem puki co mały koncept, choć w zasadzie jak go poprawić to będzie samodzielną pracą. i wstępny szkic z lotu ptaka (który najpewniej zrobie jeszcze raz)

Link to comment
Share on other sites

kilka nowych pomysłów, zdecydowałem się scene zrealizować w półmroku, szukam jakiegoś ujęcia z którego będe mógł pokazać kilka detali np. ptaki ta ostatnia koncepcja wydaje mi się już bliższa temu o co mi chodzi ale przegiełem chyba z tą planetą w tle. Szkice są 15 minutowe bo mam akurat matury i nie mam czasu do tego przysiąść jak trza.

 

 

 

 

obcy2.jpg

Link to comment
Share on other sites

dobra, mam nowy kadr i taki chyba będe realizował. musze tylko do tego porządny szkic ołówkiem zrobić bo niewiele już czasu zostało. może mi ktoś wytłumaczyć jak wstawiać miniaturki ? jestem tu nowy i jeszcze się nie orientuje.

obcy5.jpg

obcy5szkic.jpg

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy