Jump to content

Problem z Kartą Graficzną


THE MANYSH TRAFO
 Share

Recommended Posts

komputer u moich staruszków przezył udezenie pioróna spalił sie zasilacz karta graficzna ,dzwiekowa, modem, dysk , a sieciówka cała reszta jest nie ruszona po wymianie wiekszosci elementów pojawił sie problem z grafą mianowicie po uruchomieniu obojentnie jakiej gry wszystkie obiekty ruchome albo znikają albo robią sie z nich kwadraty generalnie cuda ... Pytanie czy to problem sprzetowy czy programowy .... jak to naprawic

Link to comment
Share on other sites

Daj ze 2 screeny z gier z wymienionym problemem jakby sie dało.

 

Poza tym może być coś na płycie głównej uszkodzone, ale to w sumie dziwne bo raczej wogule nie powinna działać grafika jakby tak było. Ewentualhnie jak kolega mówił coś z kartą graficzną, można by sprawdzić przekładając ją do innego kompa.

Link to comment
Share on other sites

Dikladnie to co wyzej + sprawdz czy przypadkiem sie zabardzo nie grzeje moze to od tego :) Jak to cudo ma siakis radiator to zobacz czy dobrze przylega do gpu bo zazwyczaj oryginalne chlodzenie to jakis bubel przyklejony jakims glutem do gpu :/ Pozycz jakas karte od kumpla i sprawdz na niej czy dziala dobrze i bedzie wiedzial czy plyta czy karta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy