Skocz do zawartości

G.K.S. Grupa Kochająca Samochody


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sorki ale nie chciałbym być w tej grupie pomimo że samochody to moje drugie życie, a to ze względu na literki GKS... każdy prawdziwy chłop który zobaczy taką nazwę odrazu skojarzy to z jakimś klubem piłkarskim..np GKS Katowice lub GKS Piast Gliwice, lub wiele wiele wiele wiele innych podobnych. To sie może wydawać głupie ale właśnie to powoduje taki dystans bo nie każdy lubi np GKS Katowice..., ja tam niemiałbym nic przeciwko ale jak potem mają na mnie patrzeć spod byka to dziękuje... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze za bardzo polegasz na opini otoczenia i ulegsz jej presji, nazwa tutaj jest absolutnie 3rzedna sprawą chodzi o umozliwienie uzytkownikom forum łaczenia się wjakies podgrupy tematyczne co pozwoliło by na pewne udogodnienia i nie mówimy to o wspólnych rozliczeniach, prawie do dziedziczenia czy adopcji dzieci, raczej o szybkim wyszukaniu i nazwijmy to kontroli czy oblukaniu rozwoju spraw w obrębie danej grupy, czy mozliwosciach komunikacji w stylu wysłania prywatnej wiadomosci do wszystkich członków grupy. a może sie to nazywać jak tylko chce.

GKS zas ma swoja tradycje na tym forum i ja uszanowałem podtrzymujac pewna tradycję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności