Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Łaźienka :)


rzadki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy, świeżutki na forum. Z maxem mam do czynienia w sumie od roku ale żadko go uzywalem. Coś mnie ostatnio natchnelo i sobie robie moją laźnie w mieszkaniu. Jest jescze b. durzo do zrobienia. Ale sobie bede dlubal...

Komentaże mile widziane. :)

zlew7.jpgzlew11.jpg

zlew4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

no niekture teksturki sa do zmiany ale niemam takowych, a robić mnie sie niekce.

A ten kran nad wanną mam tak ulożony. w końcu odwzorowywuje moją laźnie. Że pusto to tak mam, dodam troche szamponów, mydel i szczoteczek... i to wszystko niestety bo ja student. A jak wiadomo student biedny jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie rób nic na oko, tylko wg jakichs wymiarów, bo wyglada dosyć komicznie

wejdz na http://www.kolo.com.pl, tam praktycznie do wszystkiego są dobre referki z wymiarami (czesto po 3 widoki).

 

popraw tekstury, bo na podlodze kazda plytka jest identyczna. na scianie tez sie powtarza (choc chyba lepsza bedzie gładka sciana niz taka z grzybem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta łazienka tak wygląda. Proporcje obiektów są (prawie) tak jak naprwde mam w laźni niestety. Do ustawień niekturych żeczy to trzeba sie czepiać budowniczych i dekoratora niestety :) Czyli co. mam zakładać osobno każdą teksturkę na karzdą kafelkę po koleji? no to troche roboty jest. Ale do zrobienia...

fajnie by bylo jak bym wiedzial co mam zmienić w opcji oświetlenia żeby tych plam niebylo...

Dzięks za krytyke. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do światła - przerzuć sie na jakiegos innego renderera: v-raya, mentala czy co tam jeszcze jest...

 

co do plytek - przy takiej wielkosci, to przydaloby sie zrobić kwadrat z 5x5 płytek o dopiero takie cos wrzucic jako teksturek. no troche roboty, ale takie jest zycie. kazdy chcialby zrobic a sie nie narobic ;D

 

czyli robisz swoją domową lazienke (tak zrozumialem Twoj ostatni post)? jesli tak, to moglbys pokazac fotke tej umywalki czy cos takiego, bo nie wierze, ze taka istnieje ;)

 

to co mi sie najbardziej podoba i calkiem niezle Ci wyszlo, to baterie - tak na pocieszenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności