Skocz do zawartości

[Wnętrza] Sklep Atlantic


Synthax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hmm.. to w sumie wnętrze mi się podoba, ale te zardzewiałe płyty ?! Hmm.. tak, ale nie na sklep.

1. strach podejść, zeby nie zostawić syfu na koszuli.

2. detal faktury odrywa uwagę od małych produktów - zegarków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne. i najbardziej podoba mi sie rdza. generalnie jednak nie podoba mi sie, ze kontrast nie jest az taki duzy. wedlug mnie troche efekt psuje to światło z sufitu ale jesli ma to być polączenie rdzy z eleganckim konserwatywnym sklepem zegarkowym to jest git. choć jak mowie mi brakuje ciut perwersji i kontrowersji czyli totalnie surowego klimatu który np czuć w stoczni gdańskiej (brama na "drodze do wolnosci")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super. nawet łukowata recepcja z drzwiami w tle tak nie razi przy całości ;)

branding mógłby być ciekawszy.

ładne rozwiązanie problemu rewizji szklanych gablot będzie wyzwaniem.

powalcz z oświetleniem. nawet mroczny sklep musi mieć trochę downlight'ów. samym światłem z nad sufitów tego się nie załatwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez mi się podoba, imho nie wiem czy nie lepiej (i taniej) byłoby odwrócić kontrast. sciany zimne, ekspozycja, podłogi i sufit ciepłe. swiatło we wnękach na ciemnym kolorze chyba lepiej jest widoczne i da sie ładniej oswitlić sam obiekt (zegarki). oczywiscie stracisz "rozcięcie światłem" scian ale dostaniesz "zardzewiłe pęknięcie" :D coś za coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi rownież przypadło do gustu, jeyna rzecz króra mnie razie to rama okienna.. jakoś jej grubość, kolor mi nie pasuje do tego minimalistycznego wnętrza..

 

..osobiście albo starał bym się ją kompletnie schować, lub dla kontrastu dużo bardziej pokazać.. a na razie wygląda jakbyś zrobił ją na szybko i zapomniał pozniej poprawić albo jakbyć chciał iść w jedną ze stron o któych napisałem, ale się bałeś ;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem.. projekt fajny, ale ja bym sie wcale a wcale nie sugerowal ocenami co daja w szkole hehe.. nie wiem jak tam na WAPW ale..

 

mysle ze lepiej wysylac takie rzeczy na jkaies konkursy i tam szukać czy dobre czy nie e - bo szczerze mowiac.. przynajmniej mi to nauczyciele to raczej usypiali czujnosc.. gdyby ich sluchac to jeszcze mozna by pomyslec ze jest sie dobrym albo nawet b. dobrym hehe ,ale to tylko moje prywatne, subiektywne i chore zdanie ;)

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe :) koorystycznie ciekawe, projektowo też (stalowe zardzewiałe płyty - coś innego niż drewno).

jaką metodą wykonuje się takie płyty? rozumiem, że są one wstępnie korodowane ale czym są one zabezpieczane? to jakiś rodzaj lakieru?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arkusze stali musza mieć min 1,2 mm grubości. Są wstępnie utleniane. A potem po zamocowaniu malowane matowym wernixem. Zabezpiecza sie podobnie jak aluminium, które inaczej matowieje po kontakcie z powietrzem. Dokładne zalecenia technologiczne sa pod linkiem

 

http://www.aisc.org/MSCTemplate.cfm?Section=Steel_Interchange2&Template=/CustomSource/Faq/SteelInterchange.cfm&FaqID=2311

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z calym szacunkiem.. projekt fajny, ale ja bym sie wcale a wcale nie sugerowal ocenami co daja w szkole hehe.. nie wiem jak tam na WAPW ale..

 

 

to zalezy jakich masz prowadzacych, i czy sa dla ciebie jakims autorytetem w projektowaniu, w tym wypadku mysle ze tak po czesci bylo :)

poza tym zawsze to mile jak cie ktos doceni

 

mi sie np nie udalo i zazdroszcze synthaxowi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś dotknąć modelu, a co :D

W sumie to kiepskie planszki były w porównaniu z wnętrzami trzeciego roku. Mało wizek fajnych.

Twój projekt wypadł całkiem nieźle muszę przyznać,choć zaznaczam, że przejrzałem tylko połowę, bo reszta jakoś tak ustawiona była, że ciężko było chodzić pomiędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności