Skocz do zawartości

The Fly Begins


lisu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

racja, racja ;) gorna czesc jest za pusta...bardzo ładna i klimatyczna praca ;) szczegolnie podoba mi sie swiatlo ;)

 

powodzenia w konkursie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, znam to uczucie. Im bardziej sie starasz tym wieksze sobie stawiasz cele, im bardziej ci potem nie wychodzi tym bardziej potem nienawidzisz rysunku. Ja szczerze mowiac mam zawsze jeden ulubiony rysunke - ten, nad ktorym pracuje.

 

Co do twojej pracy....WOW! Calosc bardzo mi sie podoba, choc ten jpg z detalami juz nie. Co nie zmienia faktu ze atmosfera rysunku jest na prawde swietna, zwlaszcza ta ulica w dole. Choc rysunku mozesz nie lubic widac, ze sie napracowales....gratuluje uporu i talentu.

 

Pozdrawiam

Kuba

 

Ps. Pewnie by sie mozna do wielu rzeczy przyczepic, ale ja tak na takie ilustracje nie potrafie patrzec. Jest dobrze albo zle. Tu zdecydowanie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie ostatnio rozprawiamy na forum o tym evencie, a ja tymczasem znalazłem w pracy moj WIP z tego rysunku..nie wiem czy dobrze zrobiłem zmieniając koncepcję tła..

dzornejmayk4rg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może... mimo, że to co teraz pokazałeś jest troche puste, to jakoś bardziej do mnie przemawia niż to tło z pierwszego postu. Choć tamto również mi się podoba ;)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, zabawa z detalami pochłonęła mnie bez reszty :P Codo kolorów, to fakt, przegiołem chyba z balansem ostrości i paletą

 

maronski -> w Morano nadzieja :)

 

a tu troche zumów:

zdet14gj.jpg

zdet20kz.jpg

zdet36wz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności