Skocz do zawartości

animacja 3d :kula ziemska/intro


krzyhhh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zawsze chciałem coś takiego zrobić..:>

To tak trochę z myślą o demoreel ,ale to kiedyś.. plany jeszcze mogą ulec zmianom.

Właśnie się skończyło renderować (45h/500kl).. na szybko domontowałem z dźwiękiem więc jeszcze ma błędy

Pozdrawiam

zapraszam do obejrzenia i ocenienia;)

 

DOWNLOAD 20s/4,9MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

MaGuu: jeszcze masz ten problem ? wystawić w innym formacie ? (ma ktoś jeszcze problem z kodekiem ? )

 

vv3k70r: to "itd" :) to tak forfun :) kiedyś może będzie tam demoreel.. (jak na razie mam za mało prac na reelka ..pracuję nad tym :p )

 

mantrill: hm.. może masz rację.. zobaczę jak to będzie wyglądać z błękitem.

 

pozdrawiam..

zapraszam innych do ocenienia tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baldack - Red Hot Chili Peppers "Scar Tissue". w ogole cały album Californication jest spoko :D

 

no jeszcze trzeba cos o animce napisac aby nie było OT:

ten glow wokół kulu jest nieco zbyt mocny. w koncowym wybuchu moglby byc motion blur. i czemu latające odłamki są juz calkowicie (albo prawie calkowicie) czarne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkk3a: no właśnie to są te błędy .. które chce poprawić..

motion blura nie dałem bo miałem problem jak w v-rayu dać go na jeden obiekt (obracająca kula się zbytnio rozmazywała.. ) (nadal tego nie wiem :) )

A jeżeli chodzi o to ,że odłamki są czarne... ponieważ nie mają na sobie odbić (zrobiłem to bo by się za długo renderowało... ale załatwiam kompa do renderu więc będzie prędzej i ciszej w pokoju :) )

 

Czorny: już nie długo wbiję się na kumpla dedyka we Francji… więc następna animacja będzie już bez problemów lecieć. IMO

Ale 17min to nie sporo ;)

 

PS. wie ktoś jak można by inaczej rozwalić tą kulę ziemską.. tak aby można było ją otexturować.. (normalnie) chciałem aby powierzchnia miała teksturę ”ziemi” a reszta (ta grubość ) kolor gleby

Ja rozwaliłem ją PArray ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyhhh -> ziemia miała być namalowana na piłce czy to ma być poprostu Ziemia ? Jeśli na piłce to jest spoko, a jeśli Ziemia to wogóle nie czuć skali (głównie przez ogień). Wiadomo, że nikt nie widział eksplozji planety więc trudno tu mówić o czymkolwiek. Można się jednak odnieść np do Final Fantasy-the Spirits Within, gdzie taka eksplozja nastąpiła.

PArray może i jest dobrym pomysłem, ale według mnie dzieje się to za szybko i tak jak mkk3a zauważył szkoda, że odłamki są 100% czarne.

 

mintrill dobrze prawi z tym glowem, według mnie dalej jest niedobrze.

http://www.danielpferreira.com/main.html ten pan (Daniel Ferreira) ładnie to zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności