Skocz do zawartości

Stronka bez toolbar


thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam malutki problem i mam nadzieje ze mi pomozecie

a mianowicie chodzi o to ze zrobilem prosta stronke i chcialbym pozbyc sie paska narzedzi w przegladarce, czyli wszystko schowac oprocz samej stronki.

wiem ze jest to mozliwe, bo widzialem takie przyklady ale za cholercie nie udaje mi sie czegos takiego uzyskac.

Ps. i musi to dzialac na kazdej przegladarce, ie, firefox, opera, safari, konqeror etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Interesuje cie JavaScript a dokładnie funkcja Window.open

Polukaj po googlach

 

 




<br />
function View()<br />
{<br />
var win_x = Math.round((screen.width-600)/2);<br />
var win_y = Math.round((screen.height-600)/2);<br />
window.open("fire.html", "NoweOkno", "toolbar=0,location=0,directories=0,status=0,menubar=0,scrollbars=0,resizable=0, height=600,width=600,top="+win_y+",left="+win_x+"");<br />
NoweOkno.document.close();<br />
}<br />















Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie panie Lisie.

a moglby mi ktos z was jeszcze powiedz jak zrobic by nowo otwarte okno dostosowywalo sie do wielkosci wyswietlania monitoru..

tzn. jesli moj monitor wyswietla rozdzielczosc 1280-1024 to okno ma taka wielkosc, jesli natomiast 800-600 to rowniez ma 800-600 wielkosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze wypadalo by zaznaczac, ze to wyjatkowo chamskie, ze strony dizajnera tak narzucac swoja wole odwiedzajacym. ;P

smierc popupom i fullscreenom, jakbym chcial fullscreena, to bym wcisnal sobie f11 a jak chce nowe okno to klikam srodkowym przyciskiem.

a jak twoj dizajn jest dobry tylko na fullscreenie, to znaczy, ze to baardzo slaby dizajn.

projektowanie www polega na wzieciu pod uwage specyficznych ograniczen zwiazanych z medium.

 

btw. polecam:

http://www.amazon.com/gp/product/0321344758/sr=8-1/qid=1147944003/ref=pd_bbs_1/103-4149228-0695047?%5Fencoding=UTF8

 

edit: no chyba ze robisz sobie jakas prezentacje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kengi: nie do końca. wyobraź sobie, że masz portfolio czy galeryjkę i chcesz pokazac obrazek w pełnej rozdziałce w nowym oknie (co by nie zamykać całego folio-nie każdy pryzzwyczajony jest do zakładek firefoxa) wtedy nie jest potrzebny żaden toolbar. otwiera się oknienko a w nim sam jpeg.

jest to dośc praktyczne jeśli chcesz zachować czystość i przejrzystość na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chce zobaczyc w pelnej rozdzialce w nowym oknie w prawym przyciskiem wybieram view image. to jest wymuszanie.

 

chociaz no dobra, jak sie zrobi przycisk, pokaz w nowym oknie, to ok ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mojego popupa nie da sie nie lubic..

 

a teraz mam jeszcze pytanie z troche inej beczki

 

jak wywolac do druku jpga z poziomu flasha? czy do tego trzeba bedize uzyc js czy moze php? a moze kombo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności