Jump to content

Przeglądarka plików 3d


DaeTaurus

Recommended Posts

Czy można jakoś przegladać pliki 3ds max'a? Znalazłem do tego program 3d exploration ale on nie wyświetla tekstór i na dodatek zmienia położenia poszczególnych obiektów przypisując im położenie początkowe (0,0), istnieje coś takirgo co by wiświetlało te pliki tak jak w max'ie i można było obracać obiektami?

Link to comment
Share on other sites

Plików *.MAX nie otwiera chyba nic (może Okino ale to jest raczej drogawa alternatywa). 3d exploration jest póki co nie do pobicia (IMO) jeśli chodzi o przeglądanie 3d ale formaty MAX, Maya i C4d są wogóle dziadowskie (w znaczeniu: mało co chce je czytać)

Link to comment
Share on other sites

Od biedy jest export do formatu DWF (Autodesk DWF Viewer), ale wszystkiego nie wyeksportujesz, ponadto textury czasem źle wyświetla (mi rozmazywał kanał alpha).

Można jeszcze próbować exportu do shockwave'a ale żeby to odtworzyć trzeba to przepuścić przez Macromedia Director (niestety nie testowałem jeszcze tego do końca - więc nie znam ograniczeń).

Link to comment
Share on other sites

jest takie cos co sei nazywa: 3d photo browser [Mootools]. Trzeba odpalic spod maxa i potem już moża sobie "całkiem szybko" przeglądac pliki. Z tym że jest problem z teksturami i gubi sie przy wielu modyfikatorach no ale przynajmniej wiadomo o co chodzi:_) Mi wystarcza. Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy