Skocz do zawartości

Przeglądarka plików 3d


DaeTaurus

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można jakoś przegladać pliki 3ds max'a? Znalazłem do tego program 3d exploration ale on nie wyświetla tekstór i na dodatek zmienia położenia poszczególnych obiektów przypisując im położenie początkowe (0,0), istnieje coś takirgo co by wiświetlało te pliki tak jak w max'ie i można było obracać obiektami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Plików *.MAX nie otwiera chyba nic (może Okino ale to jest raczej drogawa alternatywa). 3d exploration jest póki co nie do pobicia (IMO) jeśli chodzi o przeglądanie 3d ale formaty MAX, Maya i C4d są wogóle dziadowskie (w znaczeniu: mało co chce je czytać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od biedy jest export do formatu DWF (Autodesk DWF Viewer), ale wszystkiego nie wyeksportujesz, ponadto textury czasem źle wyświetla (mi rozmazywał kanał alpha).

Można jeszcze próbować exportu do shockwave'a ale żeby to odtworzyć trzeba to przepuścić przez Macromedia Director (niestety nie testowałem jeszcze tego do końca - więc nie znam ograniczeń).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest takie cos co sei nazywa: 3d photo browser [Mootools]. Trzeba odpalic spod maxa i potem już moża sobie "całkiem szybko" przeglądac pliki. Z tym że jest problem z teksturami i gubi sie przy wielu modyfikatorach no ale przynajmniej wiadomo o co chodzi:_) Mi wystarcza. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności