Skocz do zawartości

coś nie tak ?


mandragora

Rekomendowane odpowiedzi

jako sczęśliwy pośiadacz ATI FireGL X2 128 MB spodziewałem się że właśnie w Maya

szybkość klatek czyli fps się podniesie o jakąś spektakularną liczbę a tu nic i nawet jest gorzej niż wcześniej

czyli przy Radeonie 9800 Pro, nie mam pojęcia z czym to jest związane ale wymyśliłem tylko

jedeno rozwiązanie, ma ono postać pluginu dla Maya który rozpoznaje kartę i w ten sposób podnosi wydajnosć

w programie. Sterowniki spejalnie sciągłem z http://www.ati.com jedne to ogólny sterownik fireglxp-8.163.1-displayandcp-26766.exe

a drugi to sterownik preferowany przez Alias fireglxp-2k-8.133.1.1.1.exe . Jeżeli istnieją jakieś pluginy do

tej karty to plizzzz i wielkie dzięki za wszelką pomoc. ( Maya 7.0.1 ( Bonus Tools )) Podam może konfigurację sprzętu jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Powinna być w ustawieniach sterownika lista programów, między innymi można wybrać Mayę. Ja przemodowalem swojego Radka 9500Pro na FireGL X1 i jakiejs super roznicy w viewportach nie bylo. Prawdopodobnie nie mialem wystarczajaco ciężkich scen, bo SPEC Viewperf pokazał dosyć znaczny przyrost fps-ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze nie mam sprzętowego wspomagania teksturowania pisze mi tak w lini komend na różowo. O co ztym chodzi i w dodatku brakuje minapisów w oknach top i tak dalej nie wspominając że nie widzę manipulatorów w oknach poza oknem persp w którym wszystko jest wpożądku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ty masz wlaczony w mayce DX? czy opengl? Sprawdzales w ustawieniach karty jaki masz wlaczony sterownik? Ja mam Wildcata realizm 100 i w opcjach mam wybrana mayke jak na niej dzialam. takze Ty powinienes miec podobnie zwazywszy ze kazda karta tego typu ma predefiniowane sterowniki.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności