Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: gitara Gibson LP


bodziec

Rekomendowane odpowiedzi

HAHAHAHAHAHA

 

http://kult-rock.webpark.pl/gitara1.jpg

 

zrobilem

 

moja pierwsza wieksza praca w 3d

 

jest to gitara Gibson LesPaul

 

robiłem ją w 3d studio max a zaczałem zabawe z 3d dopiero 4 dni temu. mysle ze calkiem fajnie mi to wyszlo

 

na razie z modelowaniem takich rzeczy nie mam problemów. ale nie mam pojecia jak robic np postacie (zaokraglone, plyne przejscia itp.)

 

plis komentarze

 

mój sprzet:

Duron 1300

320 Mb RAM

GForce4 mx440 SE 64DDR

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jeśli to Twoje początki z 3d to zapowiadasz się świetnie! :) całość jest mocno plastikowa i na pierwszy rzut oka widać, że to grafa, więc o jakimś poziomie realizmu trudno mówić, ale jest w porządku... to wszsytko z czasem do CIebie przyjdzie... :D

powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oswietlenia i modelingu ;]

 

Jak na poczatek to jest milutko .

No ale co do oswietlenia , raz ze napewno to tak sztucznie przez textury wyglada , a dwa dla mnie jest to wszystko zbyt matowe i zbyt intensywnie oswietlone .

A co o modelu , zauwaz ze na korpusie gitray widac kanty ... jak chcesz je zlikwidowac mozesz uzyc opcji meshsmooth m tylko wtedy musisz sie pobawic zeby gitarka nie wygladala zbyt organicznie ...

 

chyba tyle ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy w tej \"branzy\" ale mim skromnym zdaniem nie jest to mozliwe zeby on majac stycznac z maxem 4 dni zrobic taka gitare.

ja na samym poczatku wogole niewiedzialem gdzie co jest. wedlug mnie on maxa ma juz troche czasu i nie jest to jego pierwsza praca tylko pierwsza ktora mozna pokazac na forum. znam kolesia ktory zna maxa pare lat i takiej gitary by nie zrobil (albo nie ma taletu albo niewuem:))

Tak na koniec powiem ze jezeli to prawda ze masz maxa 4 dni to jestem pod wielkim wrazeniem (szczegolnie modelingu) :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem w ile faktycznie praca powstala, JESLI to pierwsza i w 4 dni to gratuluje....

 

faktycznie ogol jakis taki plastikowy za bardzo.. przetworniki to takie bardziej blyszczace powinny byc a potencjomery to juz w ogole jakos dziwnie wygladaja, ale przeciez ja sie nie bede szczegolow czepiala:) no ze to jest les paulem widac, wiec chiba jest ok;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i kurde. nie wchodzilem tu prawie prawie pół roku a tu sie tak probiło. na prawde to byly moje pierwsze 4 dni pracy z maxem. moge Wam nawet zapodac historie jak to sie zaczelo. kurde nie lubie sie tlumaczyc ale wkurzylo mnie troche Wasze odzywki troche chamskie. w sierpniu bylem z kumplami pod namiotami i tam byla tez kumpela co bawi sie w 3d i tak zaczelismy gadac i mnie troche tez to wciagnelo. tak z opisow. od razu jak przyjechalismy to skoczylem porzyczyc maxa 3 i sciaganlem z netu tą ksiazke Heliona i wg tego zaczalem robic. i robilem tą pracę w miedzyczasie jak mialem remont w domu i złaziłem do kompa cały w pyle od gipsowania. mozecie mi nie wierzyc. moze mam dar do kompa (klasa inf). dla mnie komp i gitara to drugie życie. kurna po cholere ja sie tlumacze. moze dlatego ze po imprezie jestem. shit.

dymano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności