Skocz do zawartości

Afterfall - potrzeba grafikow 3d


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Grupa Intoxicate Interactive poszukuje grafikow 3d do pracy nad Afterfall: Preludium (mini gra crpg w klimacie horro-postapokaliptycznym)

 

Potrzeba osob ktore beda pracowaly na dluzsza mete, albowiem juz za kilka miesiecy bedziemy zakladac firme.

 

Obiekty ktore trzeba stworzyc sa roznorodne, od przedmiotow, obiektow na scenerie, po zaawansowana architekture i postacie. Kozystamy z nowych technologii renderingu (shadery, normale) wiec umiejetnosc tworzenia hi poly i generowanie normal jest wielkim plustem - i z takimi osobami moge juz teraz podpisac umowe (placa do negocjacji poprzez kontakt, ale nie sa to duze pieniadze: ~1000/reke. )

 

Jak widac typow obiektow do zrobienia jest sporo - wiec moge przyjac ludzi z roznymi stopniami wiedzy o 3d i teksturowaniu.

 

Praca zdalna.

 

Oficjalna strona gry: http://www.afterfall.pl

filmik prezentujacy lokacje (gdzie mozna zobaczyc jaki poziom grafiki bedzie miala gra) : http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php?action=file&file_id=797 - ~15MB

 

kontakt: [email protected]

 

Posiadamy doswiadczonych grafikow, ktorzy moga pomoc w realizacji swoich marzen innym, mniej doswiadczonym

 

Zapraszam do rekrutacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość e=mc^2

czolem

mam pytanko, jako ze jest to praca zdalna to czy udostepniacie oprogramowanie?czy trzeba posiadac wlasne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prozbe mozesz napisac z jakiego miasta jestescie, (even. gdzie bedzie miscic sie firma)? wiem ze jest to praca zdalna ale mysle ze ta informacja bedzie przydatna. z gory dziekuje i zycze powodzenia w projekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studio bedzie zakladane dopiero po projekcie dema, wiec teraz jest to tylko praca zdalna. studio prawdopodobnie bedzie miescilo sie w okolicach warszawy.

 

Jest jeszcze miejsce dla 2 grafikow - wiec jezeli ktos jest zainteresowany, prosze o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności