Skocz do zawartości

USB Rate: Pomocy! <-> Sprzedam Mysz !!


naeq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pare dni temu kupiłem sobie Laserową mysze A4Tech X7: Smart X-750F 2500DPI. Moja wcześniejsza mysz to A4Tech X7 X-708 i Chciał bym ją sprzedać. Mysz Jest całkowicie w dobrym stanie, żadnych rysek ani nic. Miałem ją niedługo, no i teraz jest mi już nie potrzebna :)) Dodaje do niej Pudełko, sterowniki oraz bajerki... no wszytsko wraz z Gwarancją 2 letnią :)) No tam troszke gwarancji już mineło... Cena do uzgodnienia.

 

Aha, no i szukam osób z Katowic bo nie chce mi się jej pakować i wysyłać wole się spotakć i przekazac mysz lub coś :)) osobiście Mieszkam na Tysiącleciu...

 

A teraz 2. Sprawa. Zakupiłem nową myszkę, jestem w niebo wzięty i wogole... Choć mysz chodzi świetnie, żadnych przeskoków, poprostu Cud Miód, to chciałem zobaczyć jak by ją jeszce dopalić... Ściągnołem USB Mouse Rate Switcher, (choć przy takiej myszce nie ma co dopalać... ) to mimo wsyztsko sprobowąłem :)) no i oczywiście ściągnołem program do mierzenia Mouse Rate. No i cuż... baiwlem się, zianstalowalem sterowniki od nVidi do USB specialnie dla mojego NForce 2. Nic nie pomogło, Mouse Rate wziąć jest taki sam. Choć bym przemieniał między 250 500 a nawet 1000 to ciągle nic. Takie moje pytanie... Czego to może być wina ?? może ta myszka jest poprsotu za dobra i się nie daje ;P a może to wina płyty Gł... z góry dzięki za odpowiedzi :)) pozdro

 

Edit:

 

No nie dopsiałem tego:P Mój standardowy rate który nawet po zaaplikowaniu patcha się nie zmienia to 125Hz :))

 

 

Mysz Do Sprzedania:

x-708-1b.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności