Skocz do zawartości

Animowane logo przy pomocy after burn


mr.funky

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam jakichs tutorialido after burna ktore pozwolilyby mi na zrobienie ciekawej animacji logo..... Musi byc dynamiczna-jakies np. spalanie sie napisow.....itp. Jesli spotkaliscie sie z czyms takim na necie (lub czyms podobnym..niekoniecznie a AB) prosilbym o podanie linkow :) Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ok, a mam takie pytanko....wpadl mi do glowy inny pomysl na animacje logo - taki efekt pisania piorem po kartce....( tylk oze bez piora ). Widac sam zapisujacy sie text... Trafilem na jeden tutorial na max3d.pl ktory moznaby przerobic na cos takiego ( ten o zzeraniu metalu )...Moze ktos spotkal sie z czyms bardziej odpowiednim? Albo jeszcze innym sposobem animacji logo? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja efekt "pisania" robię ręcznie - najpierw robię text albo rysunek jako obraz z kanałem alfa a potem "gumuję" od końca. Później wczytuję to jako sekwencję do maxa (albo aftera) i nakładam to na jakiś obiekt (np. kartka papieru) z kanałem alfa. Załączam Ci animkę jaką robiłem w ten sposób. Pewnie są jeszcze inne, lepsze sposoby - może ktoś się podzieli ? :) pozdrawiam

p.s. tą metodą możesz "zmazać" swój text symulując efekt "spalania się" napisu i dodać jakiś dymek z aftera - powinno być ok

 

http://www.gorzow.mm.pl/~handrysik/made_in_silesia.avi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo:

We Fusion wystarczy się posłużyć narzędziem Paint i później zanimować parametr Write On dla każdego stroke'a.

W AfterEffects można się posłużyć efektem Paint>Vector Paint i dać Playback Mode na Animate Strokes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności