Skocz do zawartości

Salon Creative Commons


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Creative Commons Polska (http://creativecommons.pl) zaprasza na pierwsze spotkanie z cyklu Salon Creative Commons, pod tytułem Godzilla czy Przeminęło z wiatrem? Internet a kino. Będziemy rozmawiać o wpływie internetu na kinematografie, innowacyjnych sposobach dystrybucji filmów, zaletach i wadach otwartych modeli dystrybucji filmów.

 

 

Do rozmowy na temat tworzenia i dystrybucji filmów w epoce internetu zaprosiliśmy m.in. Leszka Bogdanowicza - szefa projektu telewizji interaktywnej TVP oraz Jarosława Jaworskiego - filmowca niezależnego i współorganizatora festiwalu filmu niezależnego TOFFI w Toruniu. Spotkanie poprowadzi Alek Tarkowski, koordynator Creative Commons Polska.

 

W czasie spotkania przedstawimy nie pokazywana dotychczas w Polsce animacje 3D Elephants Dream, będącą przykładem produkcji i dystrybucji filmu na otwartych zasadach. Pokażemy również polskie filmy amatorskie z kolekcji projektu Entuzjaści, których archiwum zostanie niedługo udostępnione online przez Centrum Sztuki Współczesnej.

 

 

Miejsce spotkania: Klubokawiarnia Chłodna 25.

Data: 13 czerwca 2006, godz. 18.00

Adres: Ul. Żelazna 75a (róg Chłodnej)

Wstęp wolny

Więcej informacji na stronie http://creativecommons.pl/salon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm... tak czytam i czytam i wiem że w Klubokawiarni, wiem, że na ul. Żelaznej 75a wiem, że wstep wolny ale nie wiem w jakim to bedzie mieście a strona to im chyba na dobre wysiadła :]

 

a co do treści tam przekazywanych to kurt popatrz na to z tej strony: mniej się gada, mniej ludzi o tym wie, mniej się interesuje, więcej pracy dla nas :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności