Skocz do zawartości

Help!!!


Fearo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc otuz jestem tu nowy i mam pewien problem:

sciaglem wersje trial z oficjalnej strony tego programu po zainstalowaniu prosi mnie o znalezienie jakiejs licencji i jesli mu jej nie wskarze wyskakuja bledy i odrazu sie wylacza program:( majac ps trail version wsyztko swietnie choidzlo przez miesiac prosilbym o pomoc, ty z gory

pzdr:

Fearo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

jeśli ściągnąłeś trial i nie chce ci się odpalić tzn. że:

 

a. miałes już wcześniej zainstalowany trial maxa

b. nie wiesz, że można kliknąc w ikonkę try

włącza się ekran ładowania i wyskakuje komunikat:

Masz jeszcze bla bla bla... po tym czasie bla bla bla...

i są trzy opcje: Enter code, Get code, Try kliknij w try i samo pójdzie.

c. ściągnąłeś maxa8 i przy downloadzie 99% bit nieparzysty zrobił się parzysty przez co program się wysypuje

d. być może instalujesz maxa na Macinstoshu :]

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pierwszy raz sciagalem ten program i tu niema czegos takoiego jakl doladuj przez telefon bla bla bla tylko ze:

a dam wam screena jest to 3ds max 8 takiego sicgalem wlasnie z oficjalnej strony tego programu tylko ze mialem tak ze z pocztaku sciaflem ztamtad cos innego chyba jakies preference & tutorial bo top mialo wiecej meijsca wiec mysalem ze to jest i program & tutoriale a sie okazuje ze to jakies ustawienia po zainstalowaniu tego myslalem ze cos zrobalem skor byly takie skopane pliki i to usunelem i jeszce raz zaisntalwoalem ale nawet nie wlaczalem tego

Scrren:

untitled28di.jpg

po wcisnieciu ktorejs z mozliwosci wyskauje takie cos

untitled35jm.jpg

Bede wdzieczny jelsi ktos bedzie wiedzial co ztym zrobic z groy dziekuje:D

3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lee:( to straszna lipa:( ale mi sie wydaje ze tak jakgdyby to chcailo orginalnego windowsa z licencja bo tam kaze jakgdyby wpisac ip. Nie wiem czy teoria moja jest sluszna ale tez jest taka mozliwosc.

Mowiac szczerze no to coz chyba sie jednak nie pobawie wtym programie szkoda bo w adobe photoshop jestem naprawde neizly w towrzeniu sygnaturek itp wiec sadze ze tutaj tez szybko bym sie nauczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cos tam bylo ze mnie pogmatwalo:) teraz se przypomnailem kazalo mi wpisac jakis phone activation cyzli serial ja cos wybralem nawte nie patrzylem co:) wazne bylo zeby sie zaisntalowalo no i poszlo:( moze to wlasnie wina tego ale ma moze ktos wskaozki jak to poprawnie zaisntalowac? moze jakis tutorial :P nie no joke tylko chcailbym wiedziec co wybrac przy tym phone number itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności