Skocz do zawartości

Pojazd 2D: Concept Car -Cabrio


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Przesyłam mój projekt cabrio, piszcie swoje oceny i uwagi.

CabrioTCe.jpg

 

 

Photoshop + tablet

 

Projekt ten zosta wykonany najpierw na kartce, jako szkic. Szkic ten został zeskanowany, wstawiony na warstwę a w następnej warstwie przerysowany.

Wszystko zostało wykonane z wyobraźni, nie posługiwałem się żadnymi fotkami (stąd może pewne niedociągnięcia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

OK - więc poziom rysunku troche opadł, ja rozumie ze to innakonwencja pracy i nie czepiam sie ale, perspektywa sie troche kładzie a to zabuza nieco odbiór.

Wiem zezaczynam może nieco na okretkę ale prezwntacja konceptu ma olbrzymie znaczenie bo to po prostu musi chwycić.

W takiej sytuacji radze rysowaćmniej dosłownie gubic to nieco i robić bardziej zajawkę główna linią pojazdu, jakimś charakterystycznym jego detalem.

Co do samego pojazdu zaś...

...mam obiekcje co do wlotu na przodzie głównie tego co się dzieje dokładnie pod największym reflektorem. Ogólnie przód jest dosc nudny ale za to na boku zaczyna sie coś dziać ciekawego. Trzeba by powalczyć o poprawienie nieco proporcji ale zaczyna sie rysować coszgrabnego tak od tyłu do przedniego koła bo tu sie rozjezdza to w te nude o której pisałem powyzej. Drzwi majazły profilnie powinny wywijaćsie tam na dole - bo po co ? powinny kończyc się na wysokości tej foletowej wstawki która tez trzeba dopracować - widze ja jako gril dla wlotu chłodzacego tylne tarcze.

Wkużamnie kierunek na lusterku

powinien być bardziej wpleciony w jego forme a nie taki kanciak.

No i przedniqa szyba całkiemdo poprawy i na 100%nie na płasko zakończona na górze.

Moja rada:

Wykonaj kilka - kilkanaście prostych szkiców staraj sie utrzymać te boczna linie jest dobra chocnie wiem czy nie ma przypadkiem coś z poprzedniego nissana - to ne musi być źle. Dodaj troche agresji z przodu, i staraj sie fajnie to weńczyć szybą.

Myślałeso tym jak to wyjdzie z zamknietym dachem ??

No chciałbym zobaczyc tyłek.

Klamke moze jakos dyskretnie ukryć w śmielszym podcięciu tym fioletnym czymś ;)

Zerknij tutaj może cie cos zainspiruje

Póki co tyle -wracam do pracy czekam na rozwój wydarzeń - śmiało rysuj im więcej tym lepiej sybkie szkice

A no i w tymukładzie wycieracka będie strasznie wyeksponowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności