Skocz do zawartości

Model 3D: NOKIA 6630


Izykolson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

I tu sie zgodze, siatka jest niezwykle istotna zwazywszy na to czy model bedzie animowany, w obiekcie musza plynnie odbijac sie bliki etc, hehe niezapomne jak zostalem utemperowany za te topologie, ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na pierwszy zut oka jest ok tzn chyba wieze Ci na slowo ze proporcje sie zgadzaja, ale przypomina mi sie chistoria kiedy robilem wyswietlacz do creativa i powinienes jedna zecz zmienic, mianowicie jesli podspodem twojego wyswietlacza niema scianki, to powiniens ja zdrobic, czyli kolejno warstwy plastiku jako oslony, wyswietlacz pod spodeb i koniecznie podswietlenie panelu mozesz zalatwic tekstura emitujaca swiatlo, niewiem jak jest w maksie ale mental jest ten sam w obu, takze final gather spokojnie Ci powienien przeliczyc fajny wyswietlacz, Jakbys byll zboczony to bys mogl zobaczyc jaka rozdzielczosc ma ten wyswietlacz, i zrobic animowana teksture w nim, to by skopalo tylek. Sorki ze mowie o animacji ale wedlug mnie modele tego typu musza byc animowane. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czysciutko, jakbym mial sie przyczepic, to te kilka zbiegow do jednego vertexa, moze Ci powodowac problem przy renderingu, ale niemusi, :) czysciutko, pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje dwa rendery z probnymi materialami(bez ekraniku gdyz jeszcze go teksturuje). Powiedzcie mi co mam zmienic w teksturkach(w tej czarnej i tej siwej) zeby wyglądaly bardziej realistycznie. Co dodac do szarej tekstury zeby byla srebrna bo sie glowie i cos mi nie ychodzi:-) nie berac prosze eheh

 

render 1:

[ATTACH]35762[/ATTACH]

render 2:

[ATTACH]35763[/ATTACH]

2 fotki prawdziwej Nokii 6630:

[ATTACH]35764[/ATTACH][ATTACH]35765[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności