Skocz do zawartości

3DS & Vista


BizU

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

przesiadlem sie na Viste ostatnio, ale mam problem z instalka 3DS, sprawa polega na tym iż instalator na chama chce mi zainstalować DirectX9c, mimo iż mam DX10... Da sie jakoś ominać sprawdzanie DX? Próbowałem z kilku znanym ch sposobów i nidy rydy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

po czesci prawda.. ale glupio ze przez glupiego DX nie pomodeluje sobie. A co do wspierania Visty, to Ati ma na oficjalnej stronie sterowniki pod Viste, o i oficjalenie jest beta 2, nawet na M$ rozdaja hey'e i da sie sciagać.. kwestia czasu.. pokombinuje troszke... a moze ktos ie znajdzie i mi powie co i jak :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady, po lekiej konfiguracji zajmuje on ok.300MB, a bez to max 550MB (bez zadnych wlaczonych okienek/programow...ale i tak dużo) rozwiazałem poblem w banalny sposób, zamieniłem plik konfiguracyjny od instalatora, i smigalo, ale... Fatality Error... wiec odpowiedz jest taka (można sie było tego spodziewać) NIE DA SIE ZAINSTALOWAĆ 3DS MAX 8 na Vista (b.5384). Szkoda... wracam na stare śmieci B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, luzno, cos czuje ze bedzie to najlepszy system MS. wylaczy sie tylko ten nieszczesny aero i bedzie smigac.

co do pamieci, pamietajcie, ze bety XP tez pozeraly kilkaset mega. jeszcze sporo optymalizacji viste czeka wiec na pewno bedzie dobrze.

mnie osobiscie wkurza tylko to, ze nowy DX bedzie wylacznie pod viste. paranoja, zeby zmuszac ludzi do crackowania DXa? bez przesady ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności