Skocz do zawartości

Pytanie laika dot. .mat'ów


Gość GIJane

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

ściągnąłem sobie z oficjalnej strony Autodesku 3dsmaxa 8 i zacząłem się go uczyć. No i własnie natrafiłem na pierwszy problem podczas mojej nauki - mianowicie podczas pokrywania mojego obiektu materiałem. Otóż zgodnie z tutorialem, z którego korzystam powinienem otworzyć bibliotekę materiałów o nazwie 3dsmax.mat . Niestety nie ma tam tego pliku, dlatego ściągnąłem go z sieci, z jakiejś nieoficjalnej strony. Teraz gdy próbuję pokryć mój obiekt materiałami to zamiast np. drewna mam jednolity brązowy kolor. Co mam zrobić?

 

Dziękuję z góry za każdą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Właściwie źle napisałem. Nawet w podglądzie kolory są matowe. Tylko w podglądzie, gdzie są małe kulki jest dobrze, a tam gdzie duże już źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tamerlan

a możesz dac linka do strony skąd ściągnąłes ten 3dsmax.mat bo ja mam ten sam problem i nie moge znaleśc skąd to ściągnąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tamerlan

ha. już ściągnąłem ten plik. i już wiem w czym tkwi problem. mój i tego gościa co założył ten temat. otóż ten .mat to tylko biblioteka a my potrzebujemy plików tych materiałów!! na co nam sama biblioteka skoro nie ma plików...

 

 

chyba jednak będe musiał ściągnąc maxa z emula, a nie jechac na tej biednej wersji z oficjalnej strony :((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności