Skocz do zawartości

proszę o wypowiedzi na temat mojej stronki :)


Homa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

- estetyka powinna raczej prezentować zdjęcia hobbitów i elfów, a nie grafikę 3D. scroole i mapy to chyba temat karczmiano-opowieściowy raczej.

- kakofonia form: archaiczne elementy z motywami taśmy filmowej.

- kiepski dowcip ("ńjusy")

- typo cienkie, ale czytelne

- renderki spoko, nawet fajne, ale modele jakieś pokrzywione

- doczytałem się, że to nie potrfolio tylko domowa inicjatywa. na taką wygląda i spełnia swoje zadania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maceo... zgadzam się z wszystkimi wypunktowanymi przez ciebie minusami, ale zaznaczę, jeszcze raz, że nie jestem i nie czuję się grafikiem :-)

Twoja stronka jest zejefajna... ja stworzyłem moją według własnej wrażliwości i własnej wizji (ta kakofonia form i słaby dowcip, he he he).

Mam jednak nadzieję, że nie przeszkadza to w odbiorze... hmm... czy może jest aż tak żle?? Powiedz??

 

PS. O co chodzi z krzywizną moich modeli??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie:

- stronka jest bardzo dobra jeżeli chodzi o czytelność.

- nie zakrywa Twoich prac i mimo wszystko czuję, ze to one grają pierwsze skrzypce, a nie sam dizajn opakowania.

- wrażliwość zwiększa się w miarę zwiększania świadomości (ja jestem pikuś jeszcze jeżeli chodzi o to, możę za 5 lat albo po 30-stce będzie lepiej, ale wtedy to już zajmę się czymś bardziej totalnym ;))

- z krzywizną modeli chodzi o to, że w tym niebieskim wozie przód maski jest jakby nadmiernie uwypuklony i dachy w większości modeli wyglądają zgniecione. nie jestem w stanie stwierdzić, czy to są oryginalne bryki, czy są to koncepty, ale ewidentnie coś nie gra.

- no... konkluzja - stronkę już masz, a teraz czekamy na błyskotliwe prace. zapowiada się nieźle, jeżeli sa to Twoje początki a sam bronisz się od etykietki "grafik" ;) zobaczymy zobaczymy :D:D

 

pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności