Skocz do zawartości

Model 3D: Mysliwiec obcych :)


c4rl0s

Rekomendowane odpowiedzi

hehe, postanowiłem wrzucic jeszce jedna pracke , nic szcegołnego trakie tam o , poprostu ćwiczyłem modelowanie, a tego nigdy zawiele, :), jak zwykle(narazie) materiały do dupy i szybki render poniewaz dopiero sie ucze.

 

migi.jpg

 

 

mig.jpg

 

 

mig2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ogólnie rzecz ujmujac z kuplem robimy króciutkie intro do gry który znowu nastepny kumpel robi wiec jest wiecje i bedzie wiecejocvzywiscie zmienia sie materiały ale model ten który jest zostanie nie bede opowiadał całego scenariusza i koncepcji gry ale w intzre ma byc kilka ujęc w kosmosie i na ziemi wiec duzo duzo pracy przed nami mniej wiecej 1/6 zrobiona juz jest jezeli chodzi o modele a co do materiałów to sytuacja jest jeszce na etapie raczkowania w miaree jak bedzie wiecje zrobione bee wrzucał pozostałe modele narazie kilka moich modeli jest zrobione ale to jest niewielki odsetek pracy jaka wkłada kumpel gdyz co tu owijac w bawełne jest odemnie bardziej doswiadzcony heheh:) ja troszke pomagam a przy okazji sie ucze kolejny model do intra zamioescił on na forum mianowicie chyba nazyw a sie różdzka wiec dluga droga przed nami ale napewno dobrniemy do konca. oczywiscie ten renderek to jego sprawka pozdro tambi test.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności